PAYLAŞ

‘Oversize’ büyük beden anlamına gelmekte. Kış mevsiminin en hayati parçası olan kaban ve hırkalarda görmeye başladık bu oversize denilen modeli. Doğru tercih ve iyi bir kombinle harikalar yaratılabilir bu oversize kabanlarla.

bornozpHer ne kadar kıvrımları belli etmeyen bir tür olsa da bu tamamen maskülen de değiller. Bunu son derece feminen hale getirmek sizin elinizde. Nasıl mı? Güzel bir kemerle (ya da kabana ait kemerle) belinizi belli ederek, kıvrımınızı göstererek. Oversize kaban ve ya hırkayı belinizi belli edecek şekilde, yani kıvrımınızı ortaya çıkaracak bir şekilde, kemerle kullanıp; stilettolar, yüksek topuklu bootieler, klasik tarzda çantalar ile klasik bir şıklık yaratılabilir. Böylece bu kadar maskülen olan oversize rüzgarına kapılırken feminenliğinizden de ödün vermemiş olursunuz.

 

ebcb8da32f6d8a2083724017fdb27d07Benim için sıkıntı değil, bel kıvrımım görünmesedc0bf78451c47e3e99bff9a5e7737e9e de olur diyenler içinse bir nimet bu oversize kaban ve hırkalar.

Yünlü bir oversize hırka giyip son derece spor tarzda kombinleyerek fark yaratmak da mümkün. Kaba postallar, dar jeanler, taytlar ve oversize hırka ile kocaman bir çanta ve doğal saç makyaj ile dağınık bir şıklık yaratılabilir.

 

 

 

1 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here