Anasayfa Manşet Önce İçiniz Isınsın; En Son Trend İç Çamaşırı Modelleri

Önce İçiniz Isınsın; En Son Trend İç Çamaşırı Modelleri

883
2
PAYLAŞ

 

Yepyeni bir yıla merhaba dediğimiz şu günlerde soğuk hava kendini oldukça gösteriyor. Kalın, yünlü kazaklar, en kalınından mont, atkı ve bereler derken kat kat giyinip dışarı çıkmak durumunda kaldığımız günler.

Dış giyim ve beraberinde gelen trend parçaları elbette her daim paylaşacak ve konuşacağım sizlerle ancak uzun süredir paylaşmak istediğim ve her kadının (bence hemen hemen her erkeğin de) göz bebeği olan parçalardan oluşan iç giyim üzerine bazı marka ve koleksiyonlara dikkat çekmek istiyorum:)

Kendini şımartmanın ve güzel hissetmeyi sağlamanın bir yolu da seksi iç çamaşır seçimleri olduğunu düşünüyorum. İç çamaşırının seksi olması kadar konfortlu olması da tercih edilmede önemli bir etken.

Bir İtalyan markası olan ‘İntimissimi’   1996’dan beri hem yaratıcı hem de konforlu tasarımlarıyla favorim. Yeni yılda İtalya seyahatim olduğundan İntimissimi tasarımlarına ülkesindeki mağazalarını ziyaret etme şansım oldu ve elbette bir kere daha hayran kaldım. Koleksiyondan seçtiklerime gelince;

 

Tasarım ve konforun ön planda olduğu diğer favorim ise 2001 yılında kurulan ve yine bir İtalyan markası olan ‘Yamamay’

Başta İtalya olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerinde şubeleri bulunan Yamamay markası, ülkemize sadece online shop olanağı sunmaktadır.

 

 

Son olarak sizlere tanıtmak istediğim marka ‘Valisere’

Fransız marka, her zevke hitap eden tasarımlarıyla yeni sezonda da büyülemeye devam ediyor.  Fransız olmasının verdiği etki ile nostaljik kesimler ve dantel detaylar ön planda. Ülkemize online shop imkanı tanıyan marka koleksiyonuna mutlaka bir göz atın derim.

 

Bu kış içiniz hep sıcak kalsın ;)

Sevgiler

2 YORUM

  1. yazılarınızı sürekli takip ediyorum. uzun zamandan beri de farklı iç çamaşırı markaları arıyordum. bu yazınız bana çok iyi geldi. :) çok teşekkürler büşra hanım.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here