Anasayfa Moda Aksesuarlar On Parmağa Otuz Yüzük: Eklem Yüzükleri

On Parmağa Otuz Yüzük: Eklem Yüzükleri

Kadınların vazgeçilmezi takılar

2025
3
PAYLAŞ

Giyim bir ihtiyaç, moda ise insanın süslenme isteğinden var olan bir kavramdır. Modanın büyülü rüyası, olmazsa olmazı ise takılardır. Kadınlar için takılar vazgeçilmezdir. Kimilerine göre değerli taşlardan oluşur, kimilerine göre küçük anlamlı bir parçanın kullanılmasından oluşan bir kavramdır. Bir kombini tamamlayıp, kombine küçük detaylar katabilir. Günlük bir kıyafeti tek bir takı ile şık bir kombine çevrile bilinir. Bunun için doğru seçimler yapılması yeterlidir. Ayrıca özel takılar vardır belki bir ipten bileklik, belki sade bir yüzük; kadının bir parçası olmuştur.

takı Benim için takı dediğimizde aklıma koleksiyonunu yaptığım yüzüklerim gelir. Hepsinin benim için ayrı bir hikâyesi vardır. Nasıl ruh halimize göre giyinirsek, ruh halimize göre de takı takarız. Yılın yıldız aksesuarı eklem yüzükleri oldu. Binlerce yüzüğü aynı anda takıp takıştırıyoruz ve bu parmaklarımıza hoş bir görüntü vermektedir. Konuştukça, beden diliyle hareket eden eller göz alırlar.

takı 1IMG_4644   Bazıları için abartısı fazlalık olarak değerlendirilse de doğru yüzüklerle ellerimize de şık kombinler uydura biliriz. Çünkü eklem yüzükleri denildiğinde akla gelen ilk şey; on parmakta otuz yüzükle şıklıktır.

takı 7takı0

3 YORUM

  1. Zarif parmaklarına yakıyor , zarif yüzükler.
    Tasarımlarını heyecanla bekliyor olacağım
    Güzel gönüllü güzel genç

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here