Anasayfa Moda Aksesuarlar Olmazsa Olmaz Aksesuarlar

Olmazsa Olmaz Aksesuarlar

490
0
PAYLAŞ

Bir kadının şıklığı detaylarda gizlidir, işte o detaylar, kullandığımız aksesuarlardır.

Bir bilezik, yüzük, saat, kolye, çanta, gözlük, şapka aklınıza gelen gelmeyen her türlü aksesuar, bir anda kıyafetini ne kadar değiştirebilir? Aslına bakarsanız çok değiştirir.

Klasik bir beyaz t-shirt ü tek başına giyerseniz spor bir görüntü, bir kolyeyle giyerseniz şık-spor görüntü elde ederseniz.

acc2acc11Üst resimde ki gibi, inci kolyeyi çıkardığınızda kıyafet bir anda çok sade kalacak, ama o sadeliğin üzerine takılan güzel bir kolye kıyafeti bir anda zenginleştiren küçük ama önemli  bir detay.acc6 acc5Klasik bir kıyafeti spor bir aksesuarla tamamlamakta pekala güzel bir kombinasyon oluşturabilir.Yani illa ki klasik giyindik diye klasik takılar takmak durumunda değiliz.

Diğer vazgeçilmez aksesuarlardan biri de çanta. Kıyafete uyabilecek doğru çantayı taşımak, en az doğru ayakkabıyı giymek kadar önemli bir aksesuar.

acc7acc9acc10Doğru yerde doğru aksesuar..Müthiş bir uyum..

Peki ya gözlükler, şapkalar, atkılar, eşarplar, saç bantları…Kadınların gerçekten kullandıkları bir çok detayları var. Ne güzel iyi ki erkek değiliz, yoksa bir şapka en fazla bir bileklikle kısıtlı kalacaktık. Hoş bazılarına göre belki de şanslı olan erkekler..Bu kadar detayla uğraşmak zorunda kalmıyorlar  :)

acc3acc12

 

PAYLAŞ
Önceki yazıTül/Tütü Etek Fikirleri
Sonraki yazı2015 Kazak ve Etek Kombinleri
Şebnem Büyükgöl
18.02.1972 doğumluyum, Boğaziçi Üniversitesi, Turizm ve Yöneticilik bölümünden mezunum. İstanbul, Suadiye'de oturmaktayım. Tekstil imalat ve ihracaat ile uğraşmaktayım.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here