Anasayfa Ünlüler Olivia Palermo Şıklığı

Olivia Palermo Şıklığı

1651
1
PAYLAŞ

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz fakat benim uzun zamandır beğenerek takip ettiğim bu stil ikonunu şimdi yakından tanıyalım.

Olivia Palermo86 Doğumlu, İtalyan asıllı olan Olivia Palermo, oyuncu ve model olarak tanımlanıyor. Her ne kadar böyle tanımlanmış olsa da biz onu zarafeti ve asaleti ile tanıyoruz. Onun bu kadar popüler olmasına MTV’nin 2008 yapımı ” The City ” adlı dizinin neden olduğunu söyleyebiliriz. Varlıklı bir aileden gelen Olivia 2008’den beri birlikte olduğu yakışıklı sevgilisi Johannes Huebl ile bizlere boy gösteriyor.

Olivia Palermo’nun tarzına ve giydiklerine gelecek olursak sadeliğini zarif olarak; şıklığını ise abartmadan yansıtan bir kadın. Kusursuzca kombinlediği her parçasına kendi tarzını yansıtıyor. Tarzını ise ” elegant ” olarak tanımlayabiliriz. Günlük stil seçimini sadelikten yana kullanan Olivia, bu sade stiline gösterişli takılarını ekleyerek görünümünü tamamlıyor.

Özellikle kış aylarında stil ikonumuzun seçimini kürkten yana kullandığını söyleyebiliriz.

Olivia Palermo

Olivia’nın özen gösterdiği aksesuarlarından biri de ayakkabıları. Olivia ayakkabı seçiminde şıklığa düşkünken, rahat tarzını şık babet seçimiyle de ayakkabılarına yansıtıyor.

street style

 

Giydiklerini detaylı olarak incelediğimizde, şahsen ” asla giymem” dediğim parçaları öyle bir kendine has kombinliyor ki; hem şık olabiliyor hem de kendi tarzını bizlere yansıtıyor. Olivia Palermo, renk ve desen konusunda da oldukça cesur. Renkleri ve desenleri birbirine karıştırmaktan doğacak olan uyumsuzluktan korkmayan Olivia başarılı kombinleme sonucu iddialı bir sonuca ulaşmayı daima başarıyor.

Olivia Palermo

 

Makyajına baktığımızda; Olivia’nın iri gözlerini dumanlı göz makyajıyla ön plana çıkardığını, dudaklarında ise nude renkler kullandığını görebiliriz.

 


 Son olarak maniküründen söz edecek olursak; Tırnaklarında sıkça karşılaştığımız kırmızı rengini görüyoruz. O da bunun klasik ve her zaman kullanılabilecek bir renk olduğunu söylüyor.nail polish

İlk deneyimim olacak olan bu yazıma Olivia Palermo ile başlamak istedim. Çünkü onun duru güzelliği ve mükemmel tarzı gözlerden kaçacak gibi değil …

 

Olivia

 

 

1 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here