Anasayfa Moda Kombinler Okula Dönüş Bölüm 5: ” Kolej Gömlekleri”

Okula Dönüş Bölüm 5: ” Kolej Gömlekleri”

660
0
PAYLAŞ

Uzun zamandan sonra Okula Dönüş Bölüm: 5 ile karşınızdayım kızlar:) Geçtiğimiz haftalarda Okula Dönüş Dosyası kapsamında, sırasıyla sizlere sırt çantaları, dizüstü çoraplar, kolej etekleri ve kolej ceketlerinden bahsetmiştim. Kolej stiliyle alakalı daha çok kolej eteklerine ve dizüstü çoraplara değiniliyor ama bana göre asıl önemli kısım, yani tamamlayıcı olduğunu düşündüğüm kısım: ” Kolej Gömlekleri” . Öncelikle kolej gömleği nedir, hangi detaylardan oluşur ondan bahsedip, daha sonra sizler için seçtiğim ve rahatça kombinleyebileceğiniz kombin önerileriyle devam edeceğim.

Kolej gömleği, şifon, dantel, volan( halk arasında bilinen adıyla fırfır) detay çalışılan ve çoğunun yaka kısımları genellikle siyah bir fiyonk ve kurdele ile tamamlanan bir gömlek çeşididir. Herkesin kolej gömleği denildiğinde aklına ilk gelen beyazdır. Beyazdan sıkılanlar ve artık farklı birşeyler arayanlar için moda tabiki boş durmuyo çalışıyor:) Eskiye dönüş yaşanıyo olabilir ama moda herzamanki gibi eskiyle yeniyi kombinleyerek ortaya harika şeyler ortaya çıkarmayı başarıyor. Birazdan vereceğim kombin önerilerinden sarı, bordo, siyah, ekose, nude( pastel) ton dediğimiz yavruağzı tonları öne çıkmış durumda. Çok önyargılı olmamak adına, seçtiğim kombin önerilerine bir bakın derim.

Kolej Gömlek Kombinleri

Kolej gömlekleri-1 Kolej gömlekleri-2 Kolej gömlekleri-3 Kolej gömlekleri-4 Kolej gömlekleri-5 Kolej gömlekleri-6 Kolej gömlekleri-7 Kolej gömlekleri-7 Kolej gömlekleri-8 Kolej gömlekleri-9 Kolej gömlekleri-10 Kolej gömlekleri-11 Kolej gömlekleri-12 Kolej gömlekleri-13 Kolej gömlekleri-14 Kolej gömlekleri-16 Kolej gömlekleri-17 Kolej gömlekleri-18 Kolej gömlekleri-19 Kolej gömlekleri-20 Kolej gömlekleri-21 Kolej gömlekleri-22 Kolej gömlekleri-23 Kolej gömlekleri-23 Kolej gömlekleri-24 Kolej gömlekleri-25 Kolej gömlekleri-27 Kolej gömlekleri-28 Kolej gömlekleri-29 Kolej gömlekleri-30Umarım “Kolej Gömlek” kombin önerilerinde az da olsa yardımcı olabilmişimdir kızlar:)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here