Anasayfa Moda Aksesuarlar Okula Dönüş Bölüm 2: ” Dizüstü Çorap Modası”

Okula Dönüş Bölüm 2: ” Dizüstü Çorap Modası”

2155
1
PAYLAŞ

Okula Dönüş- Kolej Tarzına Sırt Çantalarıyla başlamıştık. Şimdi sırada bu sezon sokak modasında çok karşılaştığımız, bir diğer kolej modasından Dizüstü Çoraplara değinicem.

Çoğumuzun giymeye çekindiği, çok mu iddialı diyenler bir yana , okulda giyiyoduk ne alaka?, nasıl kombinlerim ki, derdine düştüğümüz dizüstülerin özellikle, Oxfordlar, loafer(makosen) lerle, babetlerle, yağmur çizmeleriyle ve bootilerle, hatta sneakerslarla gayet sevimli durduğunu söyleyebiliriz. Ünlülerin birçoğunda gördüğümüz dizüstü çorapların birçok çeşidi var. Tarzınıza ve zevklerinize bağlı olarak opak, tül, desenli ,renk seçiminize göre bordo, krem, beyaz,siyah dizüstüler edinebilirsiniz. İsterseniz etekle, isterseniz şortla, isterseniz tüniklerle, isterseniz elbiselerle kolayca kombinleyebilirsiniz. Dizüstülerin güzelliği ise, ayakkabı ve kıyafet seçiminize bağlı olarak ister Retro Tarz, isterseniz sade, daha liseli kız tarzı, ya da çok çok abiye bir tarz yakalayabilmeniz. Kombine gelince ise, önemli olan giydiğiniz eteğin/şortun/elbisenizin uyumlu olması ve tabiki burada devreye dizüstü çorap renk seçimi ve ayakkabı tarzınız giriyor. Benim favorim kesinlikle Hunter (yağmur çizmesi)’ lar ve loafer’ lar ,çok çok sevimli ve tarz duruyorlar. Ünlü blogger The Blonde Salad Chiara başta olmak üzere, Rihanna, Cara Delevingne, Victoria Beckham, Sarah Jessica Parker, Blake Lively de dizüstü çorap modasına bayılan ünlülerden. Sizin için seçtiğim ünlü ve sokak stili kombinlerine bir göz atmanızı öneriyorum:) Muhtemelen bu kombinlerden sonra birçoğunuzun fikri değişecek.

Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-25 Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-26 Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-27 Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-13Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-12Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-11Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-10Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-9Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-8Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-7Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-6Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-4Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-3Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-2Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-1Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-24Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-23Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-22Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-21Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-20Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-19Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-18Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-17Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-16Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-15Okula Dönüş-2 Dizüstü Çoraplar-14

1 YORUM

  1. Çok şık ve çok seksi buluyorum dizüstü çorapları, güzel paylaşımlarınız için teşekkürler Pınar hanım :)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here