Anasayfa Moda Çantalar Okula Dönüş Bölüm 1: Yeni Nesil Sırt Çantaları

Okula Dönüş Bölüm 1: Yeni Nesil Sırt Çantaları

2240
0
PAYLAŞ

Daha çok kolej stili dediğimiz “Oxford” tipi ayakkabılar, “Pileli Etekler”, “Kısa Kolej Ceketleri” ve Dizüstü Uzun Çoraplar” ‘dan sonra “SırtÇantaları” görücüye çıktı. Sezon olarak tam anlamıyla bir okula dönüş var ve kolejli kızlar gibi hissediyoruz:) Bu sezonla beraber, son iki sezonun favorileri arasında hala bestseller olmaya devam ediyor. Özellikle Chanel’in bir klasiği olan, kolej tipi Deri+Zincir detaylı sırt çantaları birçok firmanın ilham kaynağı olmuş durumda. Hatta sırt çantası diyemeyeceğimiz kadar abiye ve şık duran çanta modelleri üretmeye başladılar. Özellikle deri, denim, zincir, zımba ve bence en çok yakışan detay olarak püskül (tabiki en çok deri modellere giden) ağırlıklı çalışan markaların, hem gündüz/ hem gece, hem şık/hem spor kullanabilirliğine uygun model tasarladıklarını görüyoruz. New York, Londra ,Paris, Milano ve Mercedes Benz İstanbul Moda Haftası kapsamında “Sokak Modası” ‘ında sık sık sırt çantası kombinleriyle karşılaştık.

Başta Chanel olmak üzere, Yves Laurent, Louis Vuitton, Marc by Marc Jacobs, MCM, Adidas by Stella Mccartney, Rebecca Minkoff, 3.1 Philip Jim, Moschino, Le Sportsac, MSGM, Chloe, Kara, Alexander Wang, Deux Lux, Splendid, J. Estina, Meli Melo, Cleobella, DKNY, JanSport, Botkier, Milly, Jerome Dreyfuss, Rag&Bone, Zac Posen, Cambridge Satchel, Opening Ceremony, Furla, Gucci, Tory Burch, Micheal Kors en popüler ve çok satan model sırt çanta modellerine bakalım:

Yeni Nesil Sırtçantaları-13Yeni Nesil Sırtçantaları-14Yeni Nesil Sırtçantaları-16Yeni Nesil Sırtçantaları-73Yeni Nesil Sırtçantaları-74Yeni Nesil Sırtçantaları-76Yeni Nesil Sırtçantaları-77Yeni Nesil Sırtçantaları-78Yeni Nesil Sırtçantaları-81Yeni Nesil Sırtçantaları-84Yeni Nesil Sırtçantaları-87Yeni Nesil Sırtçantaları-90Yeni Nesil Sırtçantaları-82Yeni Nesil Sırtçantaları-83Yeni Nesil Sırtçantaları-85Yeni Nesil Sırtçantaları-86Yeni Nesil Sırtçantaları-88Yeni Nesil Sırtçantaları-89Yeni Nesil Sırtçantaları-18 Yeni Nesil Sırtçantaları-19Yeni Nesil Sırtçantaları-20 Yeni Nesil Sırtçantaları-21 Yeni Nesil Sırtçantaları-22 Yeni Nesil Sırtçantaları-25 Yeni Nesil Sırtçantaları-37Yeni Nesil Sırtçantaları-40 Yeni Nesil Sırtçantaları-47 Yeni Nesil Sırtçantaları-48 Yeni Nesil Sırtçantaları-49 Yeni Nesil Sırtçantaları-51 Yeni Nesil Sırtçantaları-53 Yeni Nesil Sırtçantaları-54 Yeni Nesil Sırtçantaları-55 Yeni Nesil Sırtçantaları-56 Yeni Nesil Sırtçantaları-57 Yeni Nesil Sırtçantaları-58 Yeni Nesil Sırtçantaları-59 Yeni Nesil Sırtçantaları-60 Yeni Nesil Sırtçantaları-61 Yeni Nesil Sırtçantaları-62 Yeni Nesil Sırtçantaları-64 Yeni Nesil Sırtçantaları-65 Yeni Nesil Sırtçantaları-66 Yeni Nesil Sırtçantaları-68 Yeni Nesil Sırtçantaları-70 Yeni Nesil Sırtçantaları-6Yeni Nesil Sırtçantaları-10Yeni Nesil Sırtçantaları-11

Yeni Nesil Sırtçantaları-1Yeni Nesil Sırtçantaları-3Yeni Nesil Sırtçantaları-4

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here