Anasayfa Blog Neon Renkler

Neon Renkler

375
0
PAYLAŞ

Son yıllarda hayatımıza giren, ki iyi ki giren rengarenk capcanlı renkler neon renklerdir. Çantalar, ayakkabılar, tokalar, bikiniler, mayolar, hatta montlara kadar pek çok üründe kullanılabiliyor. Gözünüze çok parlak geldiği an, en ufak siyah bir ceketle bile kombininizi softlaştırır.

70948_neon-kombinler-15Neon renkler sadece kıyafetlerde, aksesuarlarda değil makyajda da kullanılıyor. Bence neon ojelerde ki orijinal renkler yazları ilgi çekici. Yazın sıcaklığını ve samimiyetini ön plana çıkarıyor. Bazı makyözlere göre neon rujlar ve neon farlar makyajı ön plana çıkarıyor. Ama ben neon makyajdan yana değilim. Günlük ya da gece makyajları ya daha soft ya da geceye uygun olmalı. Neon makyajlar abartılı saçlarla beraber en çok defilelere yakışır.

images (2)images (3) Fazla neon göz yorabilir, konsantrasyon bozabilir, ve hatta sizi mekana yabancılaştırabilir. Bu yüzden neon etkisini mutfak gereçlerinizle, minik kolonlarla, küçük giysi dolapları veya kitaplıklarınızla, yastık ve puf gibi basit ama etkili alanlara neonu sınırlayabilirsiniz.

neon_10

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here