Anasayfa Moda Nedime Elbiseleri

Nedime Elbiseleri

2124
0
PAYLAŞ

”Evlenecek olan Gelin&Damat adayları bunları not alın” :)

Öncelikle Nedimeler hakkında biraz bilgi vereceğim; “Nedime” çok eski tarihlerde Fransa’da soylu bir kadına eşlik ve arkadaşlık etmekle yükümlü yardımcıdır. ”Nedime” Türkçeye Arapçadan ned’me (arkadaş) sözcüğünden gelmiştir.

Beyaz Gelinlikle Mavi Elbiseli Nedimeler Aynı Model Farklı Renk Nedime AbiyeleriSadece bayanlar geline değil, erkeklerde damada eşlik etmek için Nedime (arkadaş) olabiliyor. Fotoğraflardan örnekler verdiğim gibi :)

Nedime'lerle keyifli fotograf çekimi Gelin&Damat Nedimeler gelinle uyumlu nedimelerGelin&Damat adayları düğün öncesi, düğün günü ve düğün bitimine kadar sizlere çok yardımcı olacak nedimelerinizi unutmayın. Tatlı telaşlarınızda yanınızda sizlere en güzel moral kaynağı olacaktır.

Nedimelerin yanınızda olduğu kadar giydiği kıyafetler de önemlidir, (sizin seçtiklerinizden oluşur). Nedimelerinize aynı modeller giymelerini önerirseniz farklı renklerden olmalıdır, nedimelerinizin tek renkten oluşan kıyafetler giyinmelerini isterseniz modeller farklı olmalıdır. Böylelikle çok daha uyum içinde olacaklardır.

Evlenecek olan Gelin&Damat adaylarımıza şimdiden Mutluluklar dilerim:)

PAYLAŞ
Önceki yazıDersimiz Estetik!
Sonraki yazıMinimal ve Şık Takılar
Esra Tufan
Stilistlik eğitimi aldıktan sonra iş hayatımı tamamen moda ya adadım. Bu işi yapmak beni çok mutlu ediyor...

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here