Anasayfa Moda Minimalizmle Zamansız Şıklık

Minimalizmle Zamansız Şıklık

678
0
PAYLAŞ

Kimilerine göre ruhsuz, kimilerine göre sıkıcı ama kesinikle elegan… Sadece moda değil hayatının her alanınında uygulanabilmesi de diğer bir artısı. Minimalizmde her şey az ama öz. Bana göre modadaki diğer akımlar arasında günlük hayata en rahat uygulanabilir olanı. Gardolabınıza ekleyeceğiniz parçaların hiçbirinden de pişman olmayacağınız kesin. Gece, gündüz, rahat, klasik demeden siz de stilinize “minimalist” bir dokunuş ekleyebilirsiniz.minimalism8 Ayrıca sanılanın aksine, tarzınızı yansıtmanız da oldukça basit. Çünkü her şey olabildiğince abartıdan uzak ve sade. Bu nedenle eklediğiniz her aksesuar bir tık daha şık olmanıza yardım edecektir. Örneğin, bu soğuk havalarda şal veya kaşkollarla minimalist stilinizi hareketlendirebilirsiz.

minimalism7

 

Havalar ısındıkça boynunuzdan kaşkolları çıkarıp yerine yaratıcı ama sade kolyelerinizi takabilir, bu incecik minik kolyelerden ne kadar takıp takıştırsanız bile şıklığınızdan taviz vermezsiniz.

 

minimalism5  Ama yine de benim favorim küpeler. Uzun yada kısa size kalmış. Biraz daha sevimli olmak istiyorsanız minikleri, dikkat çekici ya da seksi olmak isterseniz daha marjinal ve büyük küpeleri deneyebilirsiniz.minimalism3

Kolye ve küpe insanı değilseniz, desen ve abartılı taşlardan uzak yüzükleri istediğiniz kadar ve istediğiniz parmağınıza takın olsun bitsin.
minimalism4

Hem spor hem de klasik tarzınıza zerafet katmak aslında bu kadar kolay. İnce topuklar, yüksek bel jean ve bol dökümlü bir bluzla ne şimdi ne de bir on yıl sonra rüküş olmanız imkansız. minimalism6

 

PAYLAŞ
Önceki yazıDoğal,Değerli ve SağlıklıTaşlar
Sonraki yazıErkeğin Makyajı
Büşra Sevginer
Her türlü yenilikle beraber modayı da yakından takip eden çiceği burnunda bir elektrik-elektronik mühendisi.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here