Anasayfa Moda Elbiseler Kurtarıcımız: Siyah Elbiseler

Kurtarıcımız: Siyah Elbiseler

528
0
PAYLAŞ

Yaz, kış hiçbir zaman moda olmaktan vazgeçmeyecek düğüne derneğe, partiye, yemeğe, davete yardımımıza ilk koşan “Siyah Elbiseler”imizdir.

Eee efendim madem bu kadar sıkı fıkıyız o zaman gelin bir bakalım nasıl giysek daha güzel olur? Ya da hangi moda ikonları nasıl kullanmışlar siyahları?

Siyah elbiseler her zaman trend olmalarının yanında ünlü isimlerin de kullanmasıyla beraber iyice vazgeçilmezimiz haline geldi. Özellikle Audrey Hepburn ve Marilyn Monroe gibi isimler siyah elbiseleriyle herkesi büyülemeyi başardı.

Siyahlar İçindeki Muhteşem Kadınlar
Siyahlar İçindeki Muhteşem Kadınlar

siyah elbise- marilyn monroe audrey hepburn- 2Peki biz siyahları nasıl kullanacağız? Eğer boyumuzu kısa göstermesini istemiyorsak ki özellikle kalem forma sahip elbiselerde kısa botlar kullanmamaya dikkat etmeliyiz ama bot kullanmak istiyorsak siyah çoraplarla boy meselesini ortadan kaldırabiliriz.

siyah elbise

Evet, siyah her rengi gönlümüzce kullanabileceğimiz bir renk ama ben size lacivert ile çok sık kullanmamanızı öneririm. Çünkü siyah-lacivert ve uyumu çok kolay yakalanan bir renk uygulaması değildir. Onun dışında her renkle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle gold ve silver ile mükemmel uyumlar yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda ufak küpeler ve zarif kolyelerle de harika bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Ama ben öyle küçük takılardan hoşlanmam derseniz büyük, gösterişli -rengarenk olması çok daha iyi olabilir- takılarla da güzelliğinize güzellik katabilirsiniz :) Bakalım bakalım kimler nasıl kullanmışlar siyahları? 

Güzel Blake Lively
Güzel Blake Lively

blake lively2

Kim Kardashian
Kim Kardashian
Victoria Beckham
Victoria Beckham

Siyahların yalnızca kısaları değil uzunları da makbul :) Özellikle şık davetlerde çok naif ve tarz görüntüler yaratabilirsiniz.

siyah elbise-kim kardashian

Aynı zamanda siyah elbiselerinizi yüksek topuklu ayakkabılarla kullanarak siyahın muhteşem fazlalıkları kapatma durumunu daha da arttırarak çok fit bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Sizi siyahların rengarenk dünyasıyla baş başa bırakıyorum :)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here