Anasayfa Moda Gelinlikler Kraliyet Düğünleri

Kraliyet Düğünleri

1195
0
PAYLAŞ

Ne zaman çok beğendiğimiz bir gelin görsek hemen prenses gibi olmuş deriz. Gelinlik mağazalarında kabarık etekli modellerin adı prenses modeldir. Bir gelinlikte ne kadar çok taş, dantel, işleme varsa o kadar güzeldir çoğumuza göre. Peki gerçek hayatta prensesler nasıl gelinlikler giyiyor hiç merak ettiniz mi? Pinterestte royal wedding diye arattığınızda çıkan sonuçlar sizi oldukça şaşırtabilir. Çünkü gerçek hayatta prensesler sade gelinlikler giyiyor, saç ve makyajları da olabildiğince sade oluyor. Sizler için Avusturya, Danimarka, Hollanda, İsveç, Norveç, Monako, İspanya ve Luxemburg Prenseslerinin gelinliklerini derledim.

1 Avusturya arşidükü Avusturya Danimarka Prensesi Hollanda prensesi Maxima İspanya prensesi Letizia isveç prensesi victoria lüxemburg prensesi Monaco Prensesi Norveç Prensesi prenses mary

 

PAYLAŞ
Önceki yazıGelinliklerinize Bir Tutam Renk Katın
Sonraki yazıRengarenk Kıyafetlerle Spor Yapmak Artık Daha Keyifli
Nihal Çizmecioğlu
Önce büyük bir tutkuyla uluslararası ilişkiler okudu. Sonra kendi gelinliğini ararken ünlü modacıların büyülü dünyasıyla tanıştı. Bu tanışma ona çocukken boş bulduğu her kağıda elbise tasarımlarını çizdiğini hatırlattı. Neden vazgeçtiğini hatırlamadığı tutkusunu yeniden canlandırmaya çalışan acemi bir modasever :)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here