Anasayfa Öne Çıkanlar Klasik Gelin Saçı Modellerini Unutun!

Klasik Gelin Saçı Modellerini Unutun!

1670
0
PAYLAŞ

Gelin saçı dediğimizde aklımıza hep tek bir model gelir; sıkıcı, dümdüz bir topuz. Kuaförlerin çoğunda da  hep aynı algı vardır. Neredeyse herkes aynı saç modeliyle evlenir :) Özellikle daha eski zamanlarda hem model hem de şimdiki kadar iyi kuaförler olmadığı için durum daha da vahimdi :)

Şimdi böyle söyledim diye topuz saç mazi oldu diye düşünmeyin sakın; tabi ki mükemmel topuzlarda var; hem de ciddi anlamda harikalar. İşte bunlardan bazı örnekler;gelinsaçları

gelinsaçları.jpg2

gelinsaçları.656

gelinsaçları3

gelinsaçları2

gelinsaçları.8

Artık topuzların aralarında ya da kenarlarındaki örgülerde ciddi anlamda ilgi çekiyor.

gelinsaçları4

gelinsaçları12gelinsaçları.61233

gelinsaçları96

Yukarıya koyduğum fotoğraflarda, düğününüzde hem çok beğenilecek bir saç modeli kullanmış olacaksınız, hem de vintage bir görünüm yakalayacaksınız; bir taşla iki kuş ;)

Düğünlerde genel olarak topuz kullanılsa da uzun saçlı hanımlarımız için bu topuzlar bazen faciaya dönüşebiliyor; saçlarından yeni bir dünya oluşturmak istemeyen hanımlara açık saç modellerini de önerebiliriz. Özellikle, eğer kır düğünü yapmayı düşünenlerdenseniz, çiçekli taçlarla saçlarınızı daha sevimli bir hale bile getirebilirsiniz. Mesela;

gelinsaçları.19

gelinsaçları9

gelinsaçları1

gelinsaçları.22

gelinsaçları.21gelinsaçları.234

gelinsaçları.656.jpg546

Yeteri kadar hem açık hem de toplu saç modeli paylaştığımı düşünüyorum. Sizler için hem zarif, hem de mükemmel görünebileceğiniz modelleri tek tek seçtim. Umarım sizlere az da olsa yardımcı olabilmişimdir. Kendinize iyi bakın, sitemizi takipte kalmayı unutmayın! :)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here