Anasayfa Moda Kışlık Kışın Kurtarıcı Parçalarından: ‘Sweatshirt’

Kışın Kurtarıcı Parçalarından: ‘Sweatshirt’

754
0
PAYLAŞ

Genellikle uzun kollu ve pamuklu kumaşlardan yapılmış içi havluya benzer bir kazak türüdür. Rahatlığı ile tüm kadınların neredeyse gözdesi olmuştur. Bu parçalar şuana kadar hep sporda, alışverişte, yürüyüşte tercih edilmiş ve çoğu zaman evdeki dolabınızda yıllarca öyle beklemiştir. Neyse ki tasarımcılar sesimizi duymuş ve sweatshirtler hiç beklemediğimiz bir haliyle dönmüştür. Bu dönüşten en çok benim gibi kıyafetlerinde rahatlık ve tarzın bir arada olmasını arayanlar mutlu olmuştur herhalde.

sweatshirt kombin-4 sweatshirt kombin-5 sweatshirt kombin-6 sweatshirt kombin-7

sweatshirt kombin-1

LONDON, ENGLAND - SEPTEMBER 17: Student Melanie (22) poses wearing a Kenzo jumper, Marge trousers and Stella Mccartney shoes at the Antonio Berardi Fashion Show during London Fashion Week S/S 2013 on September 17, 2012 in London, England. (Photo by Ben Pruchnie/FilmMagic)

Son yıllarda dünyada trend haline gelmiş bu parçalar kış aylarında yünlü kazak sevmeyenlere iyi bir alternatif olmuştur. Bazılarına göre pijama üstü olarak nitelendirilse de kullanım şekline göre sizi çok şık bir yere götürebilecek kadar iddialı parçalar olabilirler. İster tek başına,ister içine giyebileceğiniz bir gömlekle çok farklı şekillerde kullanabilirsiniz.

Sweatshirtler genel olarak spor parçalarla kombinlenecek gibi gözükse de son yıllarda eteklerin,jeanlerin hatta ve hatta kumaş parçaların bile en iyi arkadaşı olmuş durumda. Aklınıza gelecek her parçayla rahatlıkla kullanabilirsiniz.Eğer hala sweatshirtlerinizi spor parçalarla kullanıyorsanız kalıplarınızdan çıkın ve yeni kombin önerilerine bir şans tanıyın.

Her yaştan insana hitap eden sweatshirtler soğuk kış günlerinde hem içinizi ısıtacak hem de stilinizi parlatacak.Eğer siz de benim gibi kışın o soğuk ve kasvetli sabahları uyandığınızda zorla giyinenlerdenseniz bu parçalar tam da bu sabahları aydınlatan birer güneştir adeta. He bir de kendinizi evinizde gibi hissetmenin verdiği keyif paha biçilmez.

PAYLAŞ
Önceki yazıYağmurlu Bir Hafta Kapıdaysa Eğer…
Sonraki yazıEşsiz Hediye Önerileri
Cansu Sayın
'Less is more' ilkesiyle sadelikten yana bir mimar,modayı da hayatının bir köşesinde severek takip eden sizden biri.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here