Anasayfa Moda Kombinler Kısacık şortlar, upuzun kolyeler!

Kısacık şortlar, upuzun kolyeler!

Sıcaklar stilinize mani olmasın!

2084
0
PAYLAŞ

Ağustos ayı cayır cayır sıcaklığını özellikle şu günlerde hissetirirken aramızda şort giymeyen yoktur herhalde…Bu sıralar rahat, kısacık, hafif kumaşlardan yapılmış şortlar oldukça revaçta. Üstüne sevdiğiniz t-shirtü giyin, dışarıya çıkmaya hazırsınız…Fakat önemli bir aksesuarı takmadan kıyafetiniz tamamlanmış olmaz: upuzun kolyenizi sakın unutmayın!

şort5 şort6Deniz kenarında ve kumsalda daha çok t-shirt ile giyilen bu kombin ile oldukça bohem bir hava yaratabilirsiniz. Tek bir uzun kolye takabilirsiniz, ya da bir çok boyda kolyeler, boncuklar, ve sade zincirleri bir arada da takabilirisniz. Seçim sizin!

Bu stili şıklaştırmak da çok kolay. Kısacık şort deyince hemen akla kot şortlar gelebilir, ama özellikle bu yıl desenli, dantelli ve payetli şortlar da çok moda. Ya da sahip olduğunuz kısa kotun üstüne şık bir bluz ve kolyeniz ile kısa şort/uzun kolye akımını geceye de taşıyabilirsiniz.

şort3 şort7 şort11şort12Bir kaç yıldır gördüğümüz, yazlık kimono modası da bu kombin için tamamlayıcı bir aksuesuar olarak kullanılabilir.

şort4 şort9 şort1Bu stil için önereceğim son kombinde bohem bluzlar ön planda:

şort2 şort8 şort13Sıcaklarla boğuşurken stilinizden vazgeçmek zorunda kalmayacağınız bu şort fikirleri umarım işinize yarar!

şort10

Kendinizi serin tutun, bir sonraki yazıma kadar hoşçakalın!

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here