Anasayfa Moda Aksesuarlar Kış Stili: Heryerde Püskül

Kış Stili: Heryerde Püskül

341
1
PAYLAŞ

Püskül trendi 1920 lerden ilham alınarak geri döndü. Tarih tekerrürden ibarettir ne de olsa, moda da öyle! Ünlü modacılar püskül detayını çokça kullanır oldular, 2016 kış modasında da bu devam ediyor. Ayakkabıdan çantaya, ceketlerden eteklere heryerde püsküle rastlamak mümkün.

Birkaç sezondur esintilerini hissettiğimiz püsküller trend listesinde hızla yükseldi. Büyük markaların sıklıkla kullandığı parçalar haline gelen püsküller artık sokak stillerini de fethetti!

Çok sade bir kıyafeti püskül detayı olan bir çantayla starlaştırmak mümkün. Enerjik bir hava katan püskül ister elegant olsun ister bohem olsun her türlü kombinde kullanabiliriz.

Ben bu sene püskül detayını sevenlerdenim. Püskül detayında dikkat etmemiz gereken yalnızca tek bir parçada kullanmak aksi halde karışık bir hal alabiliriz. Püsküllü bir çantayla kıyafetimize enerji katabilir, ya da püsküllü bir etek giyerek elegant bir hava yaratabiliriz. Veya sadeliğiyle boğulduğumuz bir kombinin üstüne püsküllü bir ceket atarak kombinimizi havalı hale getirebiliriz.

İşte size birkaç öneri:

Püskül image image image image image image

Tercih sizin… Gardrobunuzda 1920 lerden kalma bir püskül detayınız yoksa hemen püsküllü bir parça edinin derim. Şıklaşmak için kurtarıcı olan püskül detayıyla stil sahibi olabilirsiniz.

Herkese stil sahibi günler.

D.A.

PAYLAŞ
Önceki yazıYükselen Trend Fransız Beresi
Sonraki yazıYeni Trend: Passport Case
Damla Alpaslan
"Stil bir kadının dilidir" benim için ... Fizik öğretmeni , pilates sever , moda tutkunu , stil sahibi bir anne !

1 YORUM

  1. Kesinlikle katılıyorum size püskül tek parça olarak kullanıldığında özellikle uzun boylu bayanlarda oldukca şık duracaktır,fikir ve önerilerinizi heyecanla takip ediyorum,pek çok arkadaşın olduğu gibi…

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here