Anasayfa Moda Kış Modası: Şallar

Kış Modası: Şallar

965
0
PAYLAŞ

Halihazır kış mevsimindeyken ve bolca üşüyorken sizlere 2015 modası şallardan bahsetmek istiyorum. Bu sene fakettiğiniz üzere atkıların yerini en az onlar kadar kalın şallar almış bulunmakta. Hal böyle olunca renk renk ve çeşit çeşit şal modelleriyle karşı karşıya kaldık. Birbirinden güzel bu şallar kış mevsiminin vazgeçilmez bir aksesuarı olma yolunda ilerliyor benden söylemesi. İşte o şal modellerinden bazıları.

kışlık şal modelleri kışlık şal modelleri 2 kışlık şal modelleri 3Tüm bu şal çeşitleri arasından Burberry ‘ nin bu kış çıkardığı yeni moda kışlık şalları bundan sonra kış mevsiminin vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor. İşte o şallar…

kışlık panço modelleri 1 kışlık panço modelleri 2Burberry bu şalları kişiye özel yapmış ve isim soyisim başharflerini işlemiş. Rus moda ikonu Elena Perminova, Rosie Huntington Whitely, Sarah Jessica Parker ve Olivia Palermo bu işlemeli özel tasarımları en iyi taşıyan ünlülerden birkaçı…burberry şallar 3 burberry şallar 4Bu senenin bir diğer trendi de yine Burberry’ nin öncülük ettiği, mont yada resimlerde de görüldüğü gibi trenç kotların üzerinden salınıp kemerle tutturulan rengarenk şallarmış.

burberry şallar 1burberry şallar 2Montların ya da trenç kotların üzerine olabileceği gibi mevsimlik uçuş uçuş elbiselerin üstüne de yine fotoğraflarda gördüğünüz gibi kombinlenebilir bu tarz desenli şallar. Sizde eğer bu tip renkli şallarınız varsa benzer bir görüntüyü rahatlıkla yakalayabilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here