Anasayfa Moda Kış Geri Döndü!

Kış Geri Döndü!

594
2
PAYLAŞ

Malumunuz havalar tekrar soğumaya başladı. Hatta önümüzdeki hafta içinde ülke genelinde bir kar beklentisi mevcut.

thekışisback1
Benim gibi üşümeyi sevmeyen biriyseniz, sarıp sarmalanmadan dışarı çıkmayın derim. Hazır kara kışın son demlerini yaşıyorken, yumuşacık kazakların paltoların keyfini çıkarmak lazım.

thekışisback5thekışisback4
Yazları bile yanında şal taşıyan biri olarak benim en favori aksesuarım atkı. Hatta bazen ne giyeceğimi takmaya karar verdiğim atkıya göre şekillendirdiğim oluyor.

thekışisback2thekışisback3Kat kat giyinmekten korkmayın. Kalın tek parça yerine, ince ince bir kaç kat giyinmek soğuk-sıcak dengesine çabuk adapte olmanızı sağlayacağı için bence bir hayli avantajlı.

thekışisback8
Kazak içine gömlek giyebilir ya da “ben kazağın içine başka bir şey giyemem” diyenlerdenseniz paltonuzun altına kot ceketi deneyebilirsiniz.

thekışisback7
Benim gibi siz de deri ceketten -kabul çok soğuk havalarda biraz üşütüyor insanı- vazgeçemiyorsanız üzülmeyin ona da bir çözümüm var: şal, yine bu evrede hayatımızı kurtarıyor. Annemden yürüttüğüm şalı deri ceketten vezgeçemediğim zamanlarda ceketimin üstünde kullanarak kendimi sıcacık tutmayı keşfettim. Denemek isterseniz kışın deri ceketinize veda etmeyi tekrar gözden geçirebilirsiniz.

thekışisback6

2 YORUM

  1. Merhaba Şule hanım, kadınlar kendilerini yaza saklıyorlar herhalde. Umarım yazılarınız birçok kişiye ulaşır da biraz stil ve zevk ile içimiz ısınır şu günlerde. :)

    • Merhabalar Alp bey, herkesin bir mevsimi var sanırım. Belki kışın kadınlar pek modlarını bulamıyorlar. Ama aynı hisleri paylaşıyoruz, nazik yorumuz için teşekkür ediyorum :)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here