Anasayfa Moda Kışlık Kış Bitmeden Sımsıcacık Kabanlar

Kış Bitmeden Sımsıcacık Kabanlar

651
4
PAYLAŞ

Bir tabir vardır mutlaka duymuşsunuzdur kış insanı diye. Hep soğuk olsun, kar yerden hiç kalkmasın isterler. Bahar gelip çiçekler açmaya başladı mı bu kişilerde başlar ” off sıcak, hiç sevmem ” diye. Ben bu kişilerden hiç olamadım. Aksine her yıl bu zamanlar dört gözle yazı beklerim. Kışı sevmemek için bahanem çok. Bu nedenlerden biride Kıyafet sorunsalı.

Dışarı çıkacaksınız. En güzel kombin yapılır, makyaj, saç herşey hazır ama maalesef üzerine bu soğukta kaban,manto giymeden çıktığımız da Hastalıklara davetiye bastırmış oluyoruz. Bu yüzden kaban giydiğimiz anda yaptığımız kombin içerde saklanmış oluyor. Kombinelerinizi daha da çarpıcı hale getirmek için belki de bu yüzden bence kışın gardrobumuzun en önemli parçalarını manto ve kabanlarımız oluşturuyor.

Sokağa çıktığımızda, bir mekana girdiğimizde gözlerin üzerimizde olmasını istiyorsak eğer dikkat çekici olacak ilk kıyafetimiz kabanımız olacak. İçindeki sürpriz bırakın biraz daha merak uyandırsın. Zaten önemli olan ılk izlenim değil mi? Sonrası kendinden gelecek zaten.

Bu yazı için geç olduğunu düşünebilirsiniz. Aksine sezon sonu yaklaşmışken birçok mağazada yarıyarıya indirimlerin olduğu, alış-verişin en uygun olduğu dönemdeyiz. bence elimizi çabuk tutalım. Alışverişe çıkmadan size ipucu olacak birkaç kombin önerisi;

4 YORUM

  1. İlk paragrafta bahsettiğiniz o kış aşığı benim :) Kış bitecek ve kabanlardan, çizmelerden ayrı kalacağım diye ödüm kopuyor. Çok güzel bir yazı olmuş :)

    • O zaman sizin için iyi bir haber, bu yıl kış uzun sürecek diyorlar ;) ayrıca çok teşekkür ederim.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here