Anasayfa Güzellik Kirpikler İçin Kalıcı Uzunluk

Kirpikler İçin Kalıcı Uzunluk

606
0
PAYLAŞ

Merhaba size yaklaşık iki aydır kullandığım resmen mucizevi etki yaratan bu mükemmel yağdan bahsedeceğim ama öncelikle mükemmel diye tabir ettiğim yağlarla yaşadığım sorunları da anlatayım.
Kirpiklerim bakımlı ve güzel olmasına karşın siyah değil kahverengi olduğundan çok dikkat çekmiyordu. buda bu konuyu araştırmamda etkili olan etkendi.
Kirpiklerim hala siyah değil kahverengi bu anlatacağım olay kirpiklerinizi siyahlaştırmayacak gürleştirmeyecek sadece uzatacaktır bunu kabul ederek yazının devamını okuyun, sevgiler.
Öncelikle iki ay kadar önce kirpiklerimi uzatma işine kesin bir kararla başladım ve araştırdım bir çok yağ vardı ama hepsini almak yerine içinden en etkili olanları seçtim.
Hindistan cevizi yağı argan yağı ve tatlı badem yağını kullanmaya karar verdim. Bu yağları dilerseniz küçük bir kaba muhafaza etmek için koyabilirsiniz. Bu üç yağı hepsinden birer damla olacak şekilde karıştırıp akşam ellerimi yıkadıktan sonra parmağım yardımıyla kirpiklerime kirpik diplerime sürdüm hatta ilk zamanlar bolca sürdüm fakat bolca sürmemden midir yoksa hindistancevizi yağını kullanmamdan mıdır gözlerim yandı. Yatmadan önce sürmeme rağmen mecburen gözünüzü açıyorsunuz veya bir şekilde kapalı olsa dahi kırpıştırıyorsunuz buda yağın gözünüze girmesine neden oluyor, böyle bir durumda zaten yanmaya karşı direnmek yerine bol suyla gözlerinizi yıkamanız akıl işidir.
Ben bu yağları tek tek denediğimde Hindistan cevizi yağının gözümü yaktığını gözlemledim. Böylece bu karışımdan hindistan cevizi yağını çıkardım. ilerleyen zamanlarda argan yağını kullanmakta zahmetli geldi ve sadece tatlı badem yağını kullanmaya başladım. İşte bu mucizevi yağ dediğim etkisini kısa zamanda veren yağ tatlı badem yağıdır.
Bu yağı yatmadan önce parmaklarıma sürüp önce parmaklarım yardımıyla ısıttım. daha sonra gözlerimi kapayıp diplerine ve kirpik uçlarına sürdüm. Sabah kalktığımda zaten kirpiklerim bu yağı emmiş oluyor ve yüzümü özelliklede kirpiklerimi suyla incitmeden yıkıyorum. Eğer bu işlemden sonra kirpiklerinizi yıkamazsanız fazla yağ emilmez ve orada birikir ve kirpik dipleriniz tıkanır hücreler gerekli işlevi sağlayamaz ve kirpikleriniz dökülebilir!
Ben bu işlemi 2 ay uyguladım ve gözle görülür sonuçlar elde ettim.dilerseniz internetten tatlı badem yağının özelliklerini araştırıp neler içerdiğini öğrenebilirsiniz. Şunu da belirtmek isterim bunlar kişinin yapısına bağlı değişken sonuç veren olaylardır herkes benimle aynı sonucu almayabilir. Bu bahsettiğim yağlara alerjisi olan veya vücudunda tepki gösterecek etkenlere sahip olanlar lütfen kullanmasın.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here