Anasayfa Güzellik “Kirpik Lifting” Mucizesi

“Kirpik Lifting” Mucizesi

565
0
PAYLAŞ

Uzun süredir beni bu kadar heyecanladıran bir işlem olmamıştı ;  “Kirpik Lifting “

Bu zamana kadar kirpikler üzerinde türlü işlemler uygulandı ve bunların kirpiğe zararı olup olmadığı hep tartışma konusu oldu . Kimisi kirpikleri yaktı , kimisi kirpikleri döktü derken bu yeni işlem tüm bu sorunları ortadan kaldırdı.

Kirpik , kadını çekici kılan en önemli şey yüzyıllardır … Kıvrık çekici kirpiklere sahip olmak bütün kadınların hayali.. Bunun için tonlarca para harcayan kadınlar artık her daim çekici olmanın rahatlatlığıyla yaşıyorlar .

Eskiden beri sıklıkla kullanılan takma kirpikler , tek tek takılan kirpiklerle daha da kullanılmaya başlansa da denizde havuzda duşta tek tek dükülerek ve devamlı işlem gerektirerek,  kullanımı azalmaya başlamış , yerini ipek kirpik uygulamasına bırakmıştı . İpek kirpik kendi kirpiklerimize zarar vermekle birlikte ( her ne kadar vermediği idda edilse de ) yapıldıktan sonra bakımını aksatmamak temel kural… Tüm bunları düşününce “Kirpik Lifting” uygulaması bir mucize .

Kirpik liftinginde kirpiklerimiz kesinlikle zarar görmüyor , yıkama , maskara kullanma, deniz ,havuz, duş dahil etkisini 2 ay boyunca koruyor … Üstelik tonlarca para harcamadan zahmetsiz ve acısız bu işleme ulaşabiliyor olmak da bonusu … Düşünsenize sabah kalktığınızda hayal ettiğiniz kirpiklere sahipsiniz, havuzda ,denizde heryerde sizinle . Üstelik maskara kullandığımızda da takma kirpik etkisiyle daha da çekici .

Kirpik liftinginin en önemli özelliği ise bırakın kirpiklere verdiği zararı tam tersi kendi kirpiklerimize bakım yapıyor ve besliyor olması . Uygulama yaklaşık 50 dk sürüyor. Kesinlikle herhangi bir acı duyulmuyor . Uygulama esnasında yapmamız gereken tek şey gözlerimizi açmamak, sonrasında ise 24 saat suyla temas ettirmemek .Hepsi bu !   İşte size işlem öncesi ve hemen sonrası :

Her daim çekici görünen kirpiklerle stil sahibi günler ! D.A.

SaveSave

PAYLAŞ
Önceki yazıAnnelik
Damla Alpaslan
"Stil bir kadının dilidir" benim için ... Fizik öğretmeni , pilates sever , moda tutkunu , stil sahibi bir anne !

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here