PAYLAŞ

Mezuniyet en heyecan verici olaylardan biridir. Mezuniyet günü kadın erkek, mezun olacak herkes için oldukça telaşlı geçer. Birçok ayarlama yapmak gerekir. Kıyafet, ayakkabı, çanta, saçlar…

Mezuniyet yaklaştıkça artan telaş ile bunların hepsini kusursuzca halletmek zorlaşır. Bunun önüne geçmenin yolu da kıyafet ve aksesuar seçimi yapmaya mezuniyetten birkaç ay önce tasarlamaya başlamaktır. Bu özel günde her bayan çok şık görünmek ve bütün dikkatleri üzerinde toplamak ister. Bunun için de haliyle en çarpıcı renk ve modelleri kullanmak isterler. Mezuniyet en can alıcı parçası şüphesiz abiyelerdir. Peki ne renk bir abiye bu özel günde bütün dikkatleri toplar.

Kırmızı en çok tercih edilen renklerdendir. Kırmızı tek omuz askılı, balık etek modelinde abiye elbise modelleri çok şıktır. İncecik askılarla tasarlanmış, belden oturtmalı, alt kısmı uçuş uçuş modeller de çok şıktır.

Uzun elbiseler genelde daha ağır ve şık modellerdir. Daha eğlenceli, renkli kesimler içinse kısa etekli elbiseleri tercih etmek yerinde olacaktır.

İnce askılı, mini etekli kırmızı abiyeler de dikkatleri çekmek için son derece doğrudur. İnce askıların balık etekli modellerle de kullanılması son derece moderndir.

Bunun dışında straplez abiyeler de çok şıktır ve çok tercih edilir. Dümdüz straplez bir elbise tercih edilebileceği gibi eteği uçuş uçuş straplez elbiseler de çok trend. Straplez elbiselerde A kesim tercih edilebileceği gibi kalp yaka kesim de çok şık bir modeldir.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here