Anasayfa Blog Kar Küresiyle Noel

Kar Küresiyle Noel

203
0
PAYLAŞ

[tps_title][/tps_title]

image

Yepyeni umutlar, bekleyişler, hayaller, sevinçler… Yeni bir yıl yeni bir heyecan. Bir  seneyi daha iyi kötü anılarıyla geride bırakmanın heyecanı…

Hediyeler, süslemeler, hazırlıklar, yemekler derken geri sayım başlıyor :) Aralık ayının yeni bir yılı sabırsızlıkla beklediği, çabucak geçmek için çabaladığı soğuk kış günlerine bir de tatlı telaşlarımız eklenince sıcacık bekleyişler kendini göstermekte.image image image

Noel  Bayramının en güzel  tarafı dünyayı saran bu tatlı telaş. Kutlandığı yerlere göre kutlama şekli değişiklik gösterse de heyecanı ve büyüsü hep aynıdır.

Sevdiklerimize  bu özel günde hediye seçiminde, bizi hatırlatacak olmasının dışında evlerinin herhangi bir köşesinde kullanabilecekleri küçük hediyeler tercih edebiliriz.

“Kar küresi” görüntüsüyle daima yüzümüzde tebessüme sebep olan… Yumuşak  dokunuşları tek tek düşüşleri sizde de çok uysal bir izlenim bırakmıyor mu! Ağaç üzerine takılan geyikler , kar taneleri ; kırmızı beyaz renkleriyle Noel babalar, karın o bembeyaz görüntüsünde  yahut yemyeşil çam ağaçlarının üzerini süsleyen minik ışıklar ışıl ışıl bir geleceğe adım gibi.

image image image image image
image imageHuzurlu ve mutlu yıllar geçirmeniz dileğiyle:)

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here