Anasayfa Moda Ayakkabılar Kadınların Tutkusu Ayakkabıların En Renkli Çeşitleri

Kadınların Tutkusu Ayakkabıların En Renkli Çeşitleri

1315
0
PAYLAŞ

Düz bir elbiseyi ya da klasik denilebilecek parçaları, sıradanlıktan çıkarıp, eğlenceli, farklı ve göz alıcı hale getirmenin, en şık yolu, eğlenceli, biraz da aslında giymesi cesaret isteyen ayakkabı tasarımlarıdır. Özellikle kıyafetimiz ile kontras oluşturacak renkler seçildiği zaman, ortaya çok hoş görüntüler çıkmaktadır.

Bir çoğumuz ayakkabı seçimlerinde, daha klasik renk ve modellere yöneliyoruz, buna karşılık şıklığı kıyafet ve takı seçimlerinde ön plana almayı yeğliyoruz.Bence çok düz bir elbise, minimum miktarda takı ama rengi ya da modeli ile, göze çarpan bir ayakkabı ile çok daha zarif görünebiliriz. Göze çarpan detayı, tek bir nokta da yani ayakkabımızda toplamak sadeliği de vurguladığı için, ne kadar gösterişli ya da sıra dışı olsa da ayakkabımız, asla rüküş görünmeyiz. Ne tarz ayakkabılar dersek de, benim beğendiğim örneklerden çeşitler sunuyorum sizlere.

Şunu da belirtmeliyim, istediğimiz modeli yaptırabileceğimiz ustalar da olduğu için, iş hayal gücümüze ve bize ilham verecek modelleri seçmemize kalıyor.

 

 

PAYLAŞ
Önceki yazıKırmızı Halı Şıklığı
Sonraki yazıLittle Fashionista Baby Beckham!
Funda Turan
İşletme mezunu, edebiyat asığı, moda tutkunuyum. Tarz sahibi, pozitif , gülümsemeyi seven, renkli, her işini aşkla yapan bir gönül insanıyım.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here