Anasayfa İlişkiler Kadınların Olgun Erkeklerden Hoşlanmasının 8 Nedeni!

Kadınların Olgun Erkeklerden Hoşlanmasının 8 Nedeni!

1772
0
PAYLAŞ

george-clooney-olgun-erkekler-kapak

George Clooney ve Alexander Skarsgard arasında bir şeçim yapmanızı istesek hangisini tercih edersiniz?

Genç ve oldukça yakışıklı Skarsgard’ ı mı? Yoksa olgun ve karizmatik Clooney mi?

Biz kadınlar yaşımızı gizlemeye bayılırız fakat iş erkeklere geldiğinde yaşları bize oldukça çekici görünür. Belki de bu bizim sadece ‘ Erkekler geç olgunlaşır. ‘ anlayışımızdan da geliyor olabilir. 30’ lu ve 35’ li yaşlarında bulunan erkekler genelde 2’ e ayrılıyorlar. ‘ Bekar ve zavallılar ‘ diğeri ise; ‘ Bekar ve cool ‘ erkekler. Hepimizin tercihini şimdiden duyar gibiyim.

Hep birlikte genç kadınların olgun erkeklerden hoşlanmasının sebeplerini inceleyelim;

olgun-erkekler-hoşlanmanın-sebepleri-.2

1 – Biz kadınlar için en önemli maddeyi ilk sıraya yerleştiriyoruz; olgun ve yaşça büyük erkekler seksten heveslerini yeterince aldıkları için ki bizler buna, görmüş ve geçirmiş insanlar diyoruz. Biz kadınlara daha kibar ve mesafeli bir şekilde yaklaşırlar. Bu biz kadınların oldukça aradığı ve yapıldığında hoşlandığımız hareketlerden birisidir.

2 – Biz genç kadınların yaşı ne olursa olsun karşımızda ki erkek yaşça büyük ise; hiçbir zaman büyüklük taslamaz ve biz genç kadınları asla yönlendirmeye çalışmazlar. Çünkü bizi olduğumuz gibi tanımak ve bu nedenle sevmek isterler.

3 – Olgun erkekler stil sahibi oldukları kadar yaşlarına göre giyinmeyi de çok iyi bilirler. Zaman içinde kendilerine bir stil belirleyen olgun erkekler , giyim tarzları ile yaşlarını ve olgunluklarını da belli ederler. Biz buna statü ve karizma diyoruz.

olgun-erkekler-hoşlanmanın-sebepleri-

4 – Kariyerinde istediği her şeye sahip ve belirli bir yere ulaşmış olan erkekler, bunu karşı cinsin veya bir başkasının gözüne gözüne sokmaya çalışmazlar. Tutkuyla bağlı olduğu, bir işi, bir evi ve ilişkileri vardır. Başarılıdır ve bunu söylemese bile bakıldığında belli eder.

5 – Olgun ve karizmatik erkekler hayatların da oldukça deneyim ve tecrübe kazanmışlardır fakat baba figürüne bürünmezler. Olgun erkek daha çok problem çözücü, sonuç odaklıdır. Ve karşısında sevgilisi istemediği taktir de çözüm üretmezler, dinler, destekler ve eğer sevgilisi ona danışırsa çözüm sunarlar, yardımcı olurlar.

6 – En iyi seçenek ise; olgun erkeklerin sevgililerine alacağı hediyeyi seçme konusunda birer usta olmalarıdır. Ne istediğimizi açık ifade etmek zorunda kalmayız, çünkü olgun bir erkek ne istediğimizi tek kelimemizden, bir bakışımızdan oldukça iyi anlayacaktır.

olgun-erkekler-hoşlanmanın-sebepleri-hediye

7 – Olgun erkekler her zaman sağlığına dikkat eder ve tüm zararlı alışkanlıklardan uzak durur, bunu kendi için yaptığı kadar, karşı cinsi içinde yapar. Fit olmalarına oldukça özen gösterir sağlıklı beslenirler.

olgun-erkekler-hoşlanmanın-sebepleri-spor

8 – Ne istediğini bilen olgun erkekler, istediği tarzda ilişki yaşarlar. İlişkilerinde düşünerek hareket ederler ve karşı cinsi kırmamak için ellerinden ne geliyorsa yaparlar.

İşte karizmatik ve olgun erkeklerin özellikleri!

Sevgilerle

PAYLAŞ
Önceki yazıDoğal ve Kullanışlı Saçlara Hazır Mısınız?
Sonraki yazıBu Sonbahar-Kış Sezonunda Ayakkabıda Sınıfta Kalmayın
Makine yapı ressamlığı ve konstrüksiyon mezunu, blog yazarlığı yapmakta ve kendi kitabını oluşturmakta. şuan ise Plato Myo' da Moda tasarımcısı olup kendi markasını oluşturmak için yol almış durumda. Tarzımı belirlemiyorum çünkü Moda; üstünde küçük oyunlar oynayacağınız bir oyundur.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here