Anasayfa Blog İtalyan Giyim Tarzı; Kışkırtıcı Erkek

İtalyan Giyim Tarzı; Kışkırtıcı Erkek

11478
0
PAYLAŞ

Erkeklerin özel merakı İtalyan Giyim Biçimi. Artık Türk erkekleri de giyim tarzına, saç şekline ve yüz bakımında kadınları aratmıyor. Bu konuda 1 numaralı idol ise İtalyanlar. Sıradanlıktan uzak, yeniliğe açık ve özgün örneklerle erkek giyimini sallamış durumda.

İtalyan Giyim Tarzı sadece uyumlu kıyafet olarak algılanmaması gerek, erkeğin duruşu, bakışı ve sergilediği tavırlar da önemli kısımdır.

Birçok rengin bir arada kullanılmasına rağmen, ahengi yakalamış olmak püf noktası.

italyan erkek modeli

Onlar erkeklerin stil ikonudur dersek yanlış olmaz. Klasik bir takım elbiseyle bambaşka can verebilirsiniz.

italyan erkek stili winter italian Roberto Mancini şıklığın adresi italyan  giyim modeli

 

İtalyan erkekleri mutlaka kravat, cep mendili ve fularla kıyafetlerini tamamlarlar. Basit ve sade gibi görünmesine rağmen detaylarda gizli olan bir giyim tarzı.

Gömlek onların ayrılmaz bir parçası. Bu giyim stilini benimsiyorsanız mutlaka renklerle barışın. Renkli saat, fular, şal, kravat ve mendille küçük dokunuşlarla genel giyim tarzınıza yeni bir bakış kazandırmış olacaksınız.

street style italian kıskandıran giyim şekli man style style italya modası Kıskandıran Giyim Kısa paça pantolon veya dar bir şort, rengarenk gömlekler… Büyük oranda cesaret ve kendine özgüven gerektirir bu giyim tarzı. 

Uzun boylu ve fit bir vücut yapısına sahipseniz bu giyim stili tam size göre. İtalyan erkekleri için yaşın hiçbir önemi yoktur. Renkli, sıcak ve güleryüzlü olun der giyim tarzları.

PAYLAŞ
Önceki yazıEğlenceli Yemek Sunumları
Sonraki yazıDekolteler / Dekolte Kombinleri
Büşra Yazla
Küçük bir Gezgin, Sinema tutkunu, Tek kişilik Bisikletçi, Yeni tatlara Keşfe çıkan, Polisiye yazarı, Biraz Hayalperest, Biraz Fotoğrafçı ve dahası...

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here