Anasayfa Blog İsminizin size verdiği enerjiyi biliyor musunuz?

İsminizin size verdiği enerjiyi biliyor musunuz?

623
4
PAYLAŞ

Merhaba arkadaşlar bugün size söz konusu isminizdeki fiziksel, zihinsel,duygusal, ruhsal enerji sembollerinin açıklamalarını sunacağım. Araya biraz aşk durumu yorumu koydum inşallah beğenirsiniz. Yapılan araştırmalar ismimizin harflerinin hayatımız ve karakterimiz üzerine etkisi olduğunu kanıtlamıştır. Şimdi sizinle beraber isminizden yola çıkarak bir analiz yapalım. İsimdeki harflerin anlamlarını bir araya getirerek anlamlı analizler yapıyoruz. Örneğin aranan ad ‘Elif’ ise alt alta E-L-İ-F harflerine bakıyor ve ismin enerjisini belirlemiş oluyoruz. Haydi başlayalım..

İSMİNİZDEKİ HARFLER

1)A

( A ) Harfi namus ve erdem sembolüdür . Ayrıca kişiye lider olmak şahsiyetini verir . ( A ) Harfi İnsanın keşif etme ve orjinal yaşantısına yön verir.İsminizin ilk harfi ( A ) ise sağlam iradeniz mücadeleci bir gücünüz var demektir .( A ) Harfi isminizin ilk harfi değil de isminizin içinde bulunuyorsa o zamanda tahakküm edici bir şahsiyetiniz var demektir .İsminizin içinde birden fazla ( A ) Harfi varsa. Bu da sizin macera sever sadakatli çalışkan ve verimli bir şahsiyetiniz var demektir.(İlk harf A ise); Aşkta illa da romantizm diye tutturduğunuz söylenemez.Daha çok aksiyonla ilgilisiniz. Hareket lazım size hareket :)

2) B

B ) Harfi Hayat gücünü ifade eder . ( B ) harfi kişiye canlılık ve heves verir.Beden ve ruh canlılığı ( B ) harfinin etkisindedir.İsminizin ilk harfi ( B ) İse heyecanlı olurlar . Her zaman içinde bir yardımcı ararlar.Başkalarının görüşlerine de saygı duyarlar .İsminizin ilk harfi ( B ) Değil de ( B ) Harfi isminizin içinde bulunuyorsa kendinizi daha çok düşünen ve sağlığına aşırı düşkün olan ve şüpheli ve kuşkulu bir kişiliğiniz var demektir adeta bir Sherlock Holmes :) İsminizin içinde birden fazla ( B ) Harfi varsa her işiniz yardımcısız halletmeye gücünüz var demektir.(İlk Harf B ise); İlişkilerinizde ise duygusallık ve romantizm sizin özelliğiniz.

3) C/ Ç

Bu harfler insana fizik ve manevi güç verir.İsminizin ilk harfi ( C /Ç ) ise iyimser sevecen ve idareci bir iradeniz var demektir.Eğer ( C / Ç ) harfi isminizin içinde bulunuyorsa ve isminizin içinde birden fazla ( C / Ç ) harfi varsa hayatta her istediğinizi elde edeceksiniz demektir.(İlk harf C/Ç ise) ; Sosyallik paçalarınızdan akıyor, siz flörtsüz duramazsınız. Sevgiliniz yandı valla her an yanınızda olmalı :)

4) D

İsminizin ilk harfi ( D ) ise zaman zaman maddi ve manevi sıkıntılı günler yaşarlar.Ancak yine bu sıkıntılarım ( D ) Harfinin gizemi ile aşarlar.Tabiatları yavaştır ve uysal ve egoist olurlar. İsminin içinde ( D ) Harfi bulunan kimseler realist ve çalışkan olurlar.(İlk harf D ise); Siz bir işi kafaya takmaya görün, onu mutlaka elde edersiniz. İmkansız olsa bile kolay kolay vazgeçmezsin. Yani diyorsun ki zoru başarırım imkansız zaman alır, biraz da fazla mı yardımseversin ne ama popülerliğin de bundan geliyor canım :)

5) E

İsminizin ilk harfi ( E ) harfi ise insana zihin gücü ve kültür zenginliği verir. ( E ) harfi kişiye müzisyenlik ve konuşma yeteneği kazandırır( E ) Harfi isminizin içinde olanlar,söz ile ifade edilen tüm meslek dallarında başarılı olurlar .İsminizde birden fazla ( E ) Harfi varsa. Bütün sanat dallarında ve tüm alanlarda başarılı ve aranan kimseler olurlar. (İlk harf E ise); Canım benim senin ihtiyacın sürekli ilgi valla ne diyelim Allah sevgiline kolaylık versin :)

6) F

İsminizin İlk ( F ) harfi ise bu ev ve aile ile ilgilenen bir kişi olduğunuzu gösterir. ( F ) harfi hayatta büyük sorumluluk yükleneceğinizi gösterir.İsminizde ( F ) Harfi varsa iyi huylu ve çalışkan olduğunuzu gösterir. Hayatta karşılaşacağınız tüm zorlukları aşacağınızın belirtisidir.(İlk harf F ise); Al işte sana ideal sevgili, ideal arkadaş. Ah canım sen dışarıdan biraz gösteriş düşkünü gibi görünüyorsun ama içinde sıcak ve sevimli bir insan var. İçine baksınlar içine :)

7) G/Ğ

( G / Ğ ) Bu Harfler tefekkürü ifade eder . İsminde bu harfler olan kişiler her olayı ve her davayı araştırır. Hayatın gizemini araştırmayı seven kişiliklidir. İsminde birden fazla ( G / Ğ ) harfi bulunanlarda Mistisizm ağırbasar bu Mistik gelişmeye paralel olarak bedeni gelişme de vardır. İsminde ( G / Ğ ) harfi bulunan kişiler hayatta hiç kimseye muhtaç olmadan yaşamanın yollarını bulurlar. (ilk harf G ise); Ay canım sen aynı zaman da biraz da ayrıntıcısın ve statüsü senden yüksek insanlarla ilişki kurmaya bayılıyorsun :)

8)H

H harfi merdivene benzer. Hayatta bütün güçlükleri yeneceklerine işarettir.İsminde ( H ) harfi bulunanlar hayattaki önlerine çıkan merdivenli yolları çıkışlı yolları ağır ve emin adımlar ile çıkar başarıya ulaşırlar.İsminin içinde birden fazla ( H ) harfi varsa daha başarılı ve zeki olmaları için yeteneklerinizi kullanmanız lazımdır.(İlk harf H ise); Aynı zamanda sürekli bir arayış içinde olduğun zamanlar da var üstelik ne aradığını biliyorsun; seni her yönden zenginleştirecek bir partner e sen de haklısın yanındaki sana bir şey katmayacaksa napcan canımm :)

9) I/İ

( I / İ ) Harfleri bu harfler kainata benzer sütuna benzedikleri için. Kişiye yıkılmaz ve yılmaz bir güç verir arı mükemmel bir şahsiyet ifade eder .İsminin içinde bu ( I / İ ) Harfi bulunan kimseler hoşgörülü, sempatik,yardımsever ve seyahat etmeyi severler. (ilk harf I/İ ise); Canım sen adeta sevilmek için yaratılmış birisin ama bazen çok çabuk kırılabiliyorsun biliyorum senin için aslolan güven duygusu :)

10) J

İsminde ( J ) Harfi bulunan kimse çok iyi bir lider ve otoriter bir kişi olur .İsminde ( J ) harfi bulunan bir kimse güçlü şansı açık olur. Bu nedenler isminde ( J ) Harfi bulunan kimse maddi ve manevi sahada çok güçlü olurlar. ( J ) Harfi kişiye manyetik güç ve cazibe kazandırır.(İlk harf J ise); Dahası müthiş bir fiziksel enerjin var. İdeal aşka inanıyorsun ama doğrusunu söylemek gerekirse işin kolay değil :/

11) K

İsminizin ilk harfi ( K ) Harfi ise büyük halk topluluklarını etkileyecek bir güçleri sahip olur. Kendi güçlerini ve etrafına toplananların  güçlerini ve fikirlerini birleştirirlerse daha da başarılı olurlar. ( K ) Harfi manyetik güçler ile donatılmıştır.İsminde ( K ) İçinde Harfi olanlar mücadeleci cesur atak ve atılgan olurlar mizaçları hareketlidir.(İlk harf K ise); Biraz da ketum ve utangaç görünüyorsun sanki ama son derece duyarlı biri olduğun bariz ortada. Ticari kabiliyetlerine maşallah bu işin bütün ayrıntılarına hakimsin bi de şu ciddi görüntünü biraz yumuşatırsan bal olacaksın insanlar senden çekiniyor canısı :)

12 ) L

( L ) Harfi tüm güzellikleri temsil eder.İsminde ( L ) Harfi bulunanlar popüler bilgili ve başarılı olurlar. Sezgileri kuvvetli olur. Başkalarının davranışlarındaki problemi anlamak ve olayları çözmek isminde ( L ) Harfi bulunanlar için daha da kolaydır. (ilk harf L ise); Aşka gelince aşk senin için tutkuyla eşdeğer. Sevilmekten çok sevmeye önem veriyorsun ve birine bağlanmak senin için çok önemli sonuçta insan kendine tutunacak bir dal arıyor değil mi :)

13) M

İsminizin baş Harfi ( M ) ise ilişkilerinizde ve aşk yaşantınızda başarı sağlayacaksınız demektir. Bir kişinin İsminin içinde birden fazla (M ) Harfi varsa o kişi çok başarılı ve üstün demektir .( M ) Harfi insana mükemmel bir hareket ve güç verir.İsminin ilk harfi ( M ) olan insanlar . Mantıklı iradeli üstün yetenekli olurlar. Konsantrasyon güçleri çok gelişmiş olurlar .( M ) Harfi düzenli ve bilinçli atılan bir adıma benzer . Bu nedenle isminde ( M ) Harfi Olan kişiler her işte her yerde ve her sahada alanda başarılı olurlar. Ruhsal ve bedensel açıdan çok güçlü olurlar.(ilk harf M ise); bir ilişkiye girdiğinde tüm benliğin eriyip gidiyor. Birlikte olduğun insanı çocuk gibi koruyup kolluyorsun ama biraz dikkat canımcım karşındaki bundan sıkılabilir.

14) N

İsminin İlk harfi ( N ) olan Merkür gezegeninin tesiri ve etkisi altındadır. Akılları ve hisleri devamlı çarpışma halindedirler.İsminde ( N ) Harfi olan kişi tıpkı bir radyo alıcısı gibidir frekansları her şeyden etkilenir ve tesiri altında kalır.İsminde ( N ) Harfi olan kişiler her zaman uyanık olurlar ve her söyleneni hemen kaparlar dahası kolay aldatılamazlar . Bu harfin bir özelliğinde kararsızlıktır . Bazen kararsız olurlar ve sıkıntı ve stres yaşarlar . Başarılı olmak istiyorsanız hislerinizi yenmeniz lazımdır. (ilk harf N ise); seni yakından tanıyanların asla inanmadığı iki sıfatın var: masum ve çekingen. Bu sadece dış görünüşün, ne demişler dış görünüş daima aldatıcıdır. Malesef ki mükemmeliyetçisin standartlarına uygun birini bulman zor kısacası armudun sapı üzümün çöpü :/

15) O/Ö

İsminizin Baş Harfi  ( O / Ö ) Harfi ise; bu harfler gizemli ve sihirli olan şeyleri araştırıp bulma yeteneğini verir kişiye.Sembolü Kainattır. Maddi ve manevi güçleri üzerinde toplar.( O / Ö ) Harfi kişiye maddi ve manevi açıdan yükselmeyi öğretir ve kişiyi samimileştirir. (ilk harf O/Ö ise); biraz çekingensin sanki bu yüzden de enerjini başka alanlara yönlendiriyorsun. Para ve güç senin çıkış yolun hadi hayırlısı :)

16) P

İsminde ( P ) Harfi bulunanlar tedbirli zeki ve anlayışlı ve ileri görüşlü olurlar. Okumayı severler.Mistik görüşleri ağır basar bu da normaldir çünkü ( P ) Harfinin ters etkisi ve tesiri içine kapanıklıktır başarılı olmak için . ( P ) Harfinin olumlu etkilerinden faydalanınız! Dünya işlerine pek önem vermezler. (ilk harf P ise); senin için hayatın anlamı sosyal statü, seninle olacak kişi başta zeki olmalı ki onunla tartışmalara girebilesin yaramaz sana pasif adam :)

17) R

İsminizin ilk harfi ( R ) ise kişi emin, sayılır sevilir ve iyi bir lider olur,davaların üzerine korkusuzca giderler. Zenginden alıp fakire veren bir mizaçları vardır. Adeta bir Robin Hood :) Kişilikleri karizmatik ve sade gösterişi sevmeyen bir tiplerdir .( R ) Harfi enerjik başarı ve azim doludur. Olayların üzerine emin adımlar ile giderler ve başarısız olmaları muhtemelen azdır.(İlk harf R ise); canım senin bir ilişki yaşaman için en iyisi kendini kopyalaman çünkü senin tıpkı senin gibi birine ihtiyacın var yani entellektüel ve zeki. Akıl senin için fiziksel güzellikten daha önemli.

18) S/Ş

( S / Ş ) Harfleri bitip tükenmeyen güçleri ve arzuları sembolize eder. İsminde ( S / Ş ) Harfi bulunanlar ihtiraslarla ve gizem ile doludur.(İlk harf S/Ş ise); en büyük zevkin konuşmak eşin/sevgilin dinlemekten hoşlanmıyorsa yandın valla eş/sevgili değiştirmek zorundasın :) Hayatındaki her şey derli toplu olmalı, uyumsuzluk ve karmaşadan nefret ediyorsun.

19) T

İsminin İlk Harfi ( T ) İse çoğunlukla sihirli ve gizemli bir mizaca sahip olurlar. Fakat zaman zaman uysal bir kişi de oldukları görülür .İsminde ( T ) Harfi bulunan kimse çoğunlukla başkalarının idaresi altında yaşamaktan zevk alırlar. Kendi başlarına bir iş yapmaktan ve sorumluluk almaktan korkar ve çekinirler .( T ) Harfindeki şekil değiştirme özelliğinden ötürü isminde ( T) harfi bulunan kimse zaman zaman karakter değişimine uğrar. (İlk harf T ise); Tam bir romantik canım benim yaa :) Flört için ideal tip. Var mı senin gibisi ama keşke bu kadar da kırılgan olmasan.

20) U/Ü

İsminizin İlk harfi ( U / Ü ) ise hiç beklemedik bir başarı ve yetenek kazanırlar.Bu Harfler içine her şey konan bir kaba benzer.İsminiz içinde  ( U / Ü ) olan kimseler her şeyi öğrenmek için çok yetenek ve güç harcarlar ve öğrenirler. Zeki ve azimli olurlar. (İlk harf U/Ü ise); Tam bir paradoks. Aşık olduğunda gerçekçi ve her zaman değer verecek birisini arıyorsun da nerde o insanlar boşver sen kendine değer ver :)

21) V

İsminizin İlk Harfi ( V ) olanlar güçleri sayesinde hayatta karşılaşacakları tüm engelleri ve güçlükleri aşarlar ve başarıya ulaşırlar.İsminde ( V ) Harfi Bulunanlar fizik alanında çok güçlü olurlar. Nazariyattan ziyade tatbikatta daha başarılı olurlar. Azimleri sayesinde başaramayacakları iş yoktur. (İlk harf V ise); her zaman özgürlük peşindesin, üstelik gizemli olaylar da seni büyüler. Ya yaşça büyük ya da küçük insanların peşinden koşarsın bir insan hiç mi hoşlanacak kişi bulamaz kendi yaşıtlarından :)

22) Y

İsminizin İlk Harfi ( Y ) Harfi ise ilim sahasında çok başarılı olurlar. Her ortama ve her topluma kolayca uyum sağlayabilirler.Çok değerli bir harftir, define ve petrol aramada kullanılan çubuğa benzer. Kişiler isminde ( Y ) Harfi olduğundan gizli ilimlere de aşırı merak duyarlar ve gizemleri araştırmayı severler.Tefekkür ve İnsanlık sevgisi ve sırdaşlık ( Y ) Harfinin kişiye kazandırdığı bir başka özelliklerdir.İsminizde ( Y ) Harfi varsa özel yetenekleriniz vardır azminiz ve inancınız ile azminizi ve yeteneğinizi birleştirirseniz uzanamayacağınız dal ve başarılı olamayacağınız alan ve saha kalmaz. (ilk harf Y ise); sloganımız bağımsızlık tabi haliyle biriyle olman da zor hesap vermekten hiç de hoşlanmazsın sen. Ama Allah için son derece açık ve çekici bir insansın :)

23) Z

( Z ) Harfinde muazzam bir güç ve enerji vardır. Ancak bu güç insanı çok güçlü ve çok güçsüz yapacak niteliktedir .
İsminizi İlk Harfi ( Z ) olanlar iç güdülerinin emrettiği kötü işleri yapmazlarsa çok başarılı olurlar . İç güdülerini sesini dinler ve iç güdülerinin emirlerine boyun eğerlerse hayattan zevk alamazlar.( Z ) Harfinin etkisi ve tesiri dalgalı elektrik akımına benzer . Bu nedenle isminde ( Z ) Harfi olan kişiler tıpkı ( Z ) Harfinin olduğu gibi bir ileri bir geri düşünceye sahip olurlar. İsminde ( Z ) Harfi olan kişiler maddi sıkıntı çekmezler . Politikada başarılı olurlar. (ilk harfi Z ise); Aşkın acı çekmek olduğunu artık biliyorsun, ama üzülmesen diyorum artık. Sen samimi ve hassaslığınla güzelsin :)

PAYLAŞ
Önceki yazıUggların Dönüşü
Sonraki yazıÇabasız Şıklık: Deri Etek
Gamze Bağcı
Saç, makyaj, kıyafet müptelası. O renk buna uymamış bu renk sana gitmemiş cümleleriyle pek de bir yorumcu bir o kadar detaycı, mükemmeliyetçi, analizci kişilik.

4 YORUM

  1. İsmimdeki harflerin böyle başta ve birden fazla olması gibi anlamları olduğunu bilmiyordum :) şaşırdım :D

  2. Böyle bir şeyin olduğunu ilk defa duyuyorum, ilk inanmadım ama sonra okuyunca tam da beni anlatmışsınız :)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here