Anasayfa Moda Aksesuarlar İlginç Yüzük Modelleri

İlginç Yüzük Modelleri

1711
0
PAYLAŞ

Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri hiç şüphesiz ki yüzükler! Nasıl olmasın ki? Hem tarzınızı tamamlayabilir, hem de yüzüklerinizle göz doldurabilirsiniz.

Processed with VSCOcam with s2 preset

Yüzüklerin bu kadar popüler olduğu şu zamanda, sürekli değişik tasarımlarla karşılaşıyoruz. Fakat bazıları bu değişikliği çılgınlığa dönüştürmüş diyebiliriz. Eğer çılgın yüzüklerinizle adınızı duyurmak, farklı bir şeyler denemek istiyorsanız hazır olun!

ilginc-yuzuk-modelleri2

İlk modelimiz bu örümcek yüzük! Halkası yok gibi gözüküyor, ne şekilde takıldığını anlayamadım. Her ne kadar ilginç bir tasarım olsa da gün boyu elimde devasa bir örümcekle gezmek istemem açıkcası. :) Uzun zaman önce Etsy’de satıştaymış fakat şu an yok.

ilgin-yuzuk-modelleri3

Hiçbir şekle benzetemediğim bu yüzük bende karıncalanma hissi uyandırdı. Parmağımda böyle bir şey takılıyken saçıma dokunmam bile söz konusu değil. :) Bu yüzük Etsy’de satılıyor şu an. İlgilenen arkadaşlar için: https://www.etsy.com/listing/58718978/custom-mussorgsky-ring-with-soft-black?ref=favs_view_6&atr_uid=23599948

ilginc-yuzuk-modelleri4

Bu ahtapot yüzük isminin hakkını veriyor, çünkü neredeyse eli tamamen sarmış. Üstteki modellere göre bir tık önde olsa da bilemiyorum ben pek ısınamadım.

ilginc-yuzuk-modelleri5İçlerinde en sevdiğim yüzük bu oldu sanırım. Diğerlerine göre daha kibar. İçindeki karahindiba da çok hoşuma gitti. Etsy’de satılmış malesef.

Takılır mı takılmaz mı bilinmez, herkesin tarzı ve zevki farklı tabiki. Ama bu yüzüklerle gireceğiniz ortamda olay yaratacağınız kesin!

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here