Anasayfa Moda İçten Gelen Güzellik

İçten Gelen Güzellik

1203
2
PAYLAŞ

Sevgililer Günü yaklaşmakta, o güne özel olarak hazırlananlarımız vardır. Bu yazımda benim için her zaman önemli bir detay olan iç giyimden bahsetmek istiyorum.

Saçınız, makyajınız, elbiseniz hatta ayakkabılarınız önemlidir.Ama asıl özgüvenimizi destekleyen, dıştan görünmese bile, bizi tam olarak şık hissettiren iç çamaşır seçimimiz, en az elbisemiz kadar önemlidir.

Giydiğimiz kıyafete göre uygun seçilmeyen bir iç çamaşırı, o kıyafetin bütün havasını kaçırabilir.

Çeşitli firmalar her bütçeye göre, çok şık ve rahat alternatifler sunmaktadır. Benim tavsiyem, özel günlerde beyaz ve siyah dışında daha canlı renk ve desen seçeneklerini de gözden geçirmeniz yolunda olacaktır. Hayata renk katan her zaman küçük ayrıntılardır.

Benim favorim, özel zamanlar için, genelde dantel ve tül olanlar, ama pamuklu olarak da Victoria’s Secret mağazalarında, çok şık seçenekler var. Bu markayı internet üzerinden alabileceğiniz Türk siteleri de mevcut artık.

Sizlere fikir ve ilham vermek adına, çok beğendiğim bir kaç örnekle yazımı sonlandırıyorum. Ve güzelliğinizi içten destekleyin demek istiyorum.

Siz bilin kimse bilmesin o da yeter, güzelliğin sırrı, kendi ile barışık olup, kendini sevmekten geçiyor. Emin olun siz kendinizi nasıl görüyorsanız çevreniz de size o gözle bakıyor, kendimizle bizi barıştıran her güzelliğe evet diyelim.

PAYLAŞ
Önceki yazıEssie’nin 2015 Cashmere Matte Koleksiyonu
Sonraki yazıGwen Stefani ve Tarzı
Funda Turan
İşletme mezunu, edebiyat asığı, moda tutkunuyum. Tarz sahibi, pozitif , gülümsemeyi seven, renkli, her işini aşkla yapan bir gönül insanıyım.

2 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here