Anasayfa Moda İçimdeki Ben!

İçimdeki Ben!

402
0
PAYLAŞ

Her aman söylediğim gibi kadın olmak bir ayrıcalık. Kadına özgü o kadar çok şey var ki bunlardan biri de bence iç giyim.

İç giyim bir kadının dünyasını yansıtır, o an ki ruhsal durumunu yansıtır, bazı zaman içinde ki gücünü, şehvetini, hakimiyetini  yansıtırken bazı zamansa içinde ki bezginliği, boşvermişliği, bıkkınlığı yansıtır.Yani içimde ki beni çıkarır.

içindeki şıklık2 içimdeki şıklık5Aman altı üstü don sütyen diyip geçmemek lazım..O don sütyenin öyle gizli bir büyülü gücü vardır ki… Bir kadın nasıl güzel giyindiğinde kendine güveni artar ve kendini beğenirse aynı şekilde o kıyafetlerin altında kalan gizli dünya da da ayrı fırtınalar kopar.

 

içindeki şıklık1 içimdeki şıklık7

Kadınların tüketimi bu kadar çok neden sevdiğini anlamak bence mümkün olsa gerek..O kadar birbirinden güzel, birbirinden renkli, birbirinden şık seçenekler varken büyülenmemek ve etkisi altına girmemek mümkün değil. içimdeki şıklık4 içimdeki şıklık3Kıyafet kadar, ayakkabı kadar, iç giyimin de kupu, kalıbı şıklığı kadar önemlidir.

Bir sütyen göğüsleri vezir de edebilir rezil de..O yüzden doğru seçim yapmak en önemli adımdır.içimdeki şıklık6İç giyim aslında içimde ki bendir. Benim gizli dünyamdır, içim de ki güçtür,bende ki hakimiyettir. Ama tabi ki tek başına bazen de pek bir şey ifade etmez birine gösterilmediği sürece :) Herkese iyi bir gün ve içinde ki gücü çıkaracak partnerler diliyorum.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here