Anasayfa Güzellik Hızlı Zayıflatan İçecekler

Hızlı Zayıflatan İçecekler

497
0
PAYLAŞ

Hızlı ve kısa sürede zayıflatan ve yağ yakımına yardımcı olan içecek isimlerini sizler için sıralıyoruz.

 

Yağsız süt: Yağsız süt, içerisinde pek çok madde barındırır. Bu maddelerde, yağlarınızın daha hızlı yakılmasını sağlar. Ayrıca protein ihtiyacınızın da önemli bir bölümünü karşılamaktadır. Bunun yanı sıra, tokluk hissi yaratır.

 

sut

Yeşil çay: Yeşil çayın faydalarını artık bilmeyen kalmadı. Yağ yakımını hızlandıran bu çay, özellikle karın bölgesindeki yağların yakılmasında yardımcı oluyor.

 

yesilçay

 

Limonlu su: Sabahları kahvaltıdan yarım saat önce içilen limonlu su, yağ yakmada oldukça etkili oluyor. Ilık suyun içerisine sıkacağınız birkaç damla limon, düzenli kullanımda mucizevi etkiler yaratacaktır.

 

limon_suyu

 

Elma sirkesi: Elma sirkesini de, aynı limonlu suyu tükettiğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Eğer böyle kullanmak hoşunuza gitmiyorsa, salatalarınızın içine her gün mutlaka elma sirkesi de katın. Düzenli kullanımda, faydalarını göreceksiniz.

 

elma_sirkesi

 

 

 

Karpuz suyu: Zayıflamaya yardımcı içeceklerin, en güzel tada sahip olanlarından biri de herhalde karpuz suyudur. Yaz mevsiminin gelişiyle birlikte, sık sık tüketme şansınız da var. İçine bir miktar çilek suyu da eklerseniz, yağ yakıcı olarak çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz.

 

karpuz-suyu

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here