Anasayfa Moda Saçlar Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri

Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri

355
0
PAYLAŞ

Saç ayda 0,5 cm ile 2,5 cm arasında uzar. Bu genetik olabileceği gibi doğru bakım ve saç beslenmesi ile daha çok ilgilidir. Yetersiz sac beslenmesi sık sık boyatmak, saçı işleme sokmak saçı yıpratır ve yıpranan saç ise daha geç uzar. Doğru bakım ve doğru beslenme ile saçlarınızı daha canlı görebilir.İstediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

Saçlarınızın hızlı uzaması için saç derisinin bakımı büyük etkendir. Saç tellerinizin dokusu ne kadar iyi olursa olsun saç diplerinize gereken özeni göstermediğiniz sürece hızlı uzamadan bir sonuç alamazsınız. Saç derisini temiz tutmalı, yağlandırmadan uzak tutmalı ve doğal yağlarla kurumasını önlemelisiniz.

Daha hızlı saç uzatma yöntemleri için eczanelerde ve sağlık kuruluşlarında satılan pek çok ürünü bulabilir ve bunları uygun metodlarla kullanabilirsiniz. B kompleks vitaminleri A ve C vitamini içeren multivitamin takviyeleri ile saçlarınızın sağlıklı uzamasını sağlayabilirsiniz.

Bunların dışında özellikle saçın uzaması için gerekli olan doğal ürünler beta-karoten, keten tohumu yağı, silis, ısırgan otu kullanımı ile hızla saçınızı uzatabilirsiniz.

Doğal yöntemler her zaman için hızlı saç uzatma yöntemlerinde en çok tercih edilenlerdir. Olası bir yan etkisine rastlanmamıştır. Olası bir hastalığınız varsa yani saç deriniz ve saç telleri ile ilgili bir sıkıntınız varsa doktorunuza başvurup doğal metodları öyle denemeniz gerekecektir. Hızlı saç uzatma yöntemleri ile daha uzun ve sağlıklı saçlar artık sizin!

 

PAYLAŞ
Önceki yazıFondöten Nasıl Sürülür
Sonraki yazıEl Örgüsü Kazak Modası
724Kadın.com sitesi yöneticileri tarafından kullanılan hesaptır. Siz de yazar olup bu bölümde kendi isminizi görmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here