Anasayfa Moda Aksesuarlar Haydi “wayuu mochila” çılgınlığına…

Haydi “wayuu mochila” çılgınlığına…

4382
0
PAYLAŞ

 

 

Wayuu mochila

 

Wayuu mochila çantalar yazın gözdesi…

Bu çantalar Kolombiyada var olan bir köydeki kadınlar tarafından elde örülen bir çanta modelidir. El emeği olması wayuu mochila çantaların değerini daha da artırıyor ,ayrıca elde edilen gelirlerin bir kısmı bu köydeki kadınlara geçim kaynağı oluyor,bir kısmı da Köy halkı için Sağlık,eğitim vb.Çalışmalarda kullanılıyor.

Wayuu mochil 2

 

” Wayuu ” çantaların örüldüğü köyün ismi , “Mochila ” ise İspanyolca da çanta demek .Çok uzun emeklerle örülen bu çantalar önceden oradaki kadınlar tarafından pazar çantası olarak kullanılırken şimdilerde birçok ülkede ünlülerin , stil ikonların oMzunda görmek mümkün… Cezbedici renkleri ,desenleri ve her birinin kendine has olması neticesinde tüm Dünyaya yayıldı … Çantaların biribiriyle aynı değil , tek olması çantayı daha da özel kılıyor! Yani hem tasarımları hem de özellikleri ve renkleriyle özel bir çanta “wayuu mochila” .

Wayuu mochila 3

Bu çantaların en güzel yanı renkleriyle her şeye uyumulu olması , rahat kullanımı ve tam anlamıyla yazın ,plajların gözdesi olması .

Wayuu mochila 4

 

Wayuu mochila 5

 

Wayuu mochila 4

 

Beymen ve daha birçok markada satılan bu çantalar bu yazın favorisi ! Siz de hala bir Wayuu mochila çanta edinmediyseniz almanın tam zamanı … Hem tasarım bir çanta sahibi olabilir hem de ihtiyaç sahibi birçok insana yardım edebilirsiniz …

Wayuu Mochila çantalarla stil sahibi günler …

Haydi ” wayuu mochila ” çılgınlığına !!! D.A

PAYLAŞ
Önceki yazıSiyahı Yakala!
Sonraki yazıGünlük Topuklu Ayakkabılar!
Damla Alpaslan
"Stil bir kadının dilidir" benim için ... Fizik öğretmeni , pilates sever , moda tutkunu , stil sahibi bir anne !

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here