Anasayfa Dekorasyon Hayallerimizi Süsleyen Yatak Odaları

Hayallerimizi Süsleyen Yatak Odaları

2954
2
PAYLAŞ

Hepimizin hayalinde bir yatak odası modeli vardır. Bazılarımız bu hayalini gerçekleştirdi. Birazdan resimlerden de görebileceğiniz gibi yatak odasının güzel olması odanın büyük olmasına gerek yok. Hayal gücü ve becerikli eller sayesinde yapılmış olan bu odalara sahip olan kişilerin olduğunu bilmekte yeter tabi :)

Benim yatak odalarında en çok sevdiğim dekor ürünü ip ışıklar. Odaya romantik bir hava katıyor.. Üstelik fiyatları da çok uygun. İnternette “İp ışık” olarak değilde “Strip lights” olarak ararsanız daha çok sonuca ulaşabilirsiniz. Sadece sarı renk değil bir çok rengi de bulunmakta :))

imageOdam küçük bu odaya ne yapılabilir diyenlere ilaç gibi bir oda. Odanızda arkadaşlarınızı rahatça misafir edebilme imkanınızda olmuş oluyor. Merdiven altına çekmece de koyduğunuz da hem yerden tasarruf etmiş olursunuz hem de odanız toplu görünür..

imageDivan tarzı yataklar güzel manzarası olan odalar için çok ideal. Yere atılan yastıklar ve yatağın önündeki çatı dekoru da odaya farklı bir hava katmış.

imageİşte bu hayale giren odalardan.. Yaptıracak gücü ve odası büyük olanlar için ideal bir oda.

imageHerkesin beğenmeyeceği tarzda ama çılgınların bayılacağı bir oda. Parlak yatak örtüsünü çıkarırsak her parçasına ayrı ayrı bayıldığım bir oda.. Özellikle tavan ve kahverengi duvarı harika.. Aynalı dolap da odanın daha geniş görünmesini sağlamış..

imageBu çocuklar için daha uygun ama koymadan edemedim. Tam bir Disney odası. Hele o yaprak merdivenler..

imageKutu gibi bir oda ne kadar güzel olabilir? İşte bu kadar. Çekmeceler, yatak, pencere, kilim her şey küçük bir odada yerleştirilmesi gerektiği gibi.
Tavandaki spot ışıklar ayrı bir hava katmış. Duvarlarda kullanılan dikey duvar kağıtları odanın daha büyük görünmesine yardımcı olur :)

imageİlk favorim bu. Rafların arkasındaki gizli oda.. Bu tarz değişik, gizemli şeylere bayılıyorum ben :) Normal oda düzeninin dışında olduğu için daha da ilgi çekici..

imageHiç beğenmedim. Uyanır uyku sersemliğiyle içine falan düşer. Çok ayıp.. :)

imageOdanız genişse kitap okumal için uygun bir alan. Mutsuz olduğunuz zamanlarda huzur bulmak için, yorgun olduğunuz zamanlarda dinlenebileceğiniz bir yer.. Hem çok nostaljik :)

imageÇok hoş bir spor oda. Oyu  konsolu için özel olarak ortaya yapılmış olan gömme yatağa da bayıldım..

imageDeğişik ama uyuma yeri olmayan bir oda bu :) Çok maceralı ama filenin üzerinde uyumak nasıl olur bilemeyeceğim :)

imageİkinci favorim bu. Ortada bir oda yok ama odaya geçişin sağ alt tarafta bulunan koridordan olduğunu düşünüyorum. Doğayla iç içe, sıcak, böceksiz, yemyeşil. Bıraksanız bütün gün yatarım :)

2 YORUM

  1. Çok güzel dekorasyonlar :) Benim de hayalim denize karşı manzaralı bir yatak odası dağın tepesinden bakan ve tavanı cam :)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here