Anasayfa Blog Havaalanı Şıklığı

Havaalanı Şıklığı

1355
4
PAYLAŞ

Tanıdığım ve gördüğüm kadarıyla bir çok insanın yola çıkarken en dikkat ettiği önceliği rahat olmalarıdır.

Özellikle uçak yolculuklarında rahat spor ayakkabılar, içine her şeyi sığdırabildiğimiz geniş çantalar havaalanına giderken dikkat ettiğimiz en önemli unsurlardır.Dolayısıyla internetten, dergilerin sayfalarından ünlülerin yolculuk için seçtikleri kombinler eksilmez oldu.080114-kardashians-airport-594

Kimi hem rahat hem son moda giyinmeye dikkat ederken kimi tüm zorluklara rağmen topuklu ayakkabılarından vazgeçemiyor.Bazı ünlüler ise paparazzilere aldırış etmeden nasıl rahatlarsa öyle giyinmeyi tercih ediyor.

2358D90B00000578-0-image-1_1416555985964

 

Top model Rosie Huntington-Whiteley nerede olursa olsun şıklığından ödün vermiyor ve nereye giderse gitsin topuklu ayakkabısız sokağa çıkmıyor.

dita_2068837a

Ünlü burlesk dansçısı,manken ve oyuncu olan Dita von Teese bavullarıyla uçağına yetişirken bile kırmızı ruju ve gözlükleriyle bir defiledeymiş gibi.

 

cara-delevingne-celebrities-arrive-at-nice-airport_3664618

Top model Cara Delevigne diğer ünlülerin aksine havaalanında rahatlığını birinci sırada tutuyor.Günlük hayatında da topuklu ayakkabıları tercih etmeyen manken havaalanında da ne makyaj ne stiletto tercih ediyor.

 

a7471cae488ed77d3173ab57574e347e

Zac Efron da bayan ünlüler gibi yolculuk ederken tarzından ödün vermeyenlerden biri.

 

Kısacası bizim eskiden en rahat neyse onu seçip gittiğimiz havaalanları artık adeta birer podyum haline geldi.En moda çanta hangisi,hangi ayakkabı günlük hayatta da tercih ediliyor ünlülerin yolculuk ederken ki kombinleri sayesinde bilgi edinmek mümkün.

Tabii ki yolculuğa çıkarken bir tek ünlüler süslenebilir diye bir kural yok.Artık hepimiz rahat ama bir okadar da son moda kombinlerimizle havaalanın yolunu tutabiliriz.

 

PAYLAŞ
Önceki yazıYaz Aylarında Saç Bakımı
Sonraki yazıBalerin Babetler
Melis Bolluk
Henuz öğrenci olup gelecekte modayı da içine alan bir kariyer düsünüyorum. Yazdiklarımı keyifle okumanızı dilerim!

4 YORUM

  1. Çok doğru gözlem kim nasıl rahat ediyorsa veya nasıl Görünmek istiyorsa öyle giyiniyor. Ben çoğunlukla senin sayende tekrar aldığım stan Smith lerimi tercih ediyorum.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here