Anasayfa Blog Haute Couture: Siyah’ın Asaleti

Haute Couture: Siyah’ın Asaleti

277
2
PAYLAŞ

Özellikle özel davetlerde sıklıkla kullandığımız renktir ”Siyah”. Bir çok insan siyah rengini sever, fakat çok nadirde olsa siyahı tercih etmeyenlerde var ‘ki’ kesinlikle hayatımızda olması gereken bir renktir.

Kurtarıcıdır, Asaleti Simgeler…

Siyahı tercih etmeyen bir müşterimden örnek vereceğim; İş balosuna davetli olan müşterim siyah rengi tercih etmediğini söyledi, önerilerime uymayarak canlı bir renk tercih etti ve pişman oldu. Çünkü iş balosuydu ve bir çok kişi siyah kıyafet giymişti…

O günden sonra müşterim Siyah rengin müptelası oldu ve tercihleri arasında ilk sırayı aldı.

sade siyahsade kısaSiyah renk: Bir çok kumaş türüne yakışıyor özellikle Tül ve Dantel kumaşlarda şeffaf olduğundan estetik bir görüntü yaratıyor. (bu kumaşlara bende bayılıyorum).

Siz değerli okurlarımıza bir kaç öneride bulunacağım; tülden oluşan uzun siyah renkte Haute Couture tercihiniz ise, taşlı ayakkabı ve aksesuarlara dikkat edin, takılma riski vardır.

uçuk tarzSiyah rengin Deniz kızı Houte Couture ile bütünleşmesi ‘Muhteşem’. Sizinde Özel davetlerinizde böyle bir model tercih etmeniz isabet olacaktır. Asaleti ile duruşunuzu güzelliğinizi tamamlayacaktır.

sade asil balık

2 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here