Anasayfa Moda Aksesuarlar Harika Evlilik Yüzükleri ve Fiyatları

Harika Evlilik Yüzükleri ve Fiyatları

1944
0
PAYLAŞ

Yüzük Fiyatları

Bildiğiniz üzere son günlerde, altın gram fiyatlarının oldukça yüksek seviyelerde olduğunu söyleyebiliriz. Eğer ki yüzük fiyatları kapsamında bilgilere sahip olmak istiyorsanız, ilk olarak altın mı yoksa gümüş modellerden mi faydalanmak istiyorsunuz bunun seçimini yapmanız gerekmektedir.

Altın fiyatlarının oldukça yüksek olduğu bu dönemde, gayet normal olarak, altın yüzük fiyatları da oldukça fazla olabilmektedir. Elbette ki sadece altının fiyatı yüzük fiyatlarını etkiliyor diyemeyiz. Çünkü her yüzük modeline göre, işleme ve el işçilikleri de değişiklik gösterebilmektedir. Bu durumda da her yüzük modeli farklı fiyatlar dahilinde sizlere sunulabilecek ürünler arasında yer almaktadır.

Altın yüzük fiyatları

Mesela, ortalama olarak 800-1000 TL olan bir altın yüzükten bahsedelim.

  • Yaklaşık olarak 7 gram olan bir yüzük, çiçek desenli olması ile birlikte, sizlere zirkon taş kullanılarak sunulmuştur. 14 ayar sarı altın kullanılarak üretilen bu model, fantezi yüzük modelleri arasında yer alanlardandır. Sizlerde ortalama olarak 800-1000 TL arasında bu yüzüğe sahip olabilirsiniz.
  • Sizler için daha uygun bir yüzük modelinden bahsetmek gerekirse eğer, 2,6 gram olan zirkon taşlar kullanılan kelebek motiflerine sahip bir yüzüğe ise, ortalama olarak 400-600 TL aralığında sahip olabilirsiniz.

Alyans fiyatları

Bahsedilen yüzük fiyatlarının yanı sıra, alyans fiyatları ise şöyledir.

  • Genel olarak altın alyans yüzük fiyatları, 1000-2000 TL aralığında kişilerin tercihleri arasında yer almaktadır.
  • Elbette ki aldığınız yere göre ve altın gramı, işlemesine göre daha ucuz ve daha pahalı modellerden de faydalanabilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here