Anasayfa Moda Kozmetik Günü CC Kremlerle Dengeleyin!

Günü CC Kremlerle Dengeleyin!

737
4
PAYLAŞ

Merhabalar, :)

Biz bayanlar bakımlı olmaya bayılmakla birlikte, cildimizde temiz bir görüntü elde etmek, gün boyunca kendimizi ferah ve rahat hissetmek için çeşitli yollar deneriz. Gün içerisinde pozitif enerjimizi dengede tutabilmek için, ayna karşısında günü selamlar ve kendimizi iyi hissettiğimiz görünüme bir an önce kavuşmak için rutin bakımımıza başlarız. Bu bakım sürecinde her bayanın rutin olarak kullandığı favori ürünleri gün boyu rafta kullanılmayı bekler; biz bayanlar da onları kullanmayı… :)

Bakımlı olmanın ilk şartı cilt temizliğidir. Temiz bir cilt saflığı simgeler ve kullanılan ürünlerden daha iyi sonuç alınmasını sağlar. Bir bayan için cildinin ferah ve aydınlık görünmesi, cilt tonunun eşitlenmiş bir görüntüye kavuşması güne mutlu başlayabilmesi için en önemli faktörlerden biridir. Bu görüntüye kavuşmak için size bir ürün önerim var!

cc-logoCC kremler hem cildinizdeki renk eşitsizliklerini dengeler, hem cildinizde highlighter görevi görerek teninize aydınlık bir görünüm kazandırır, hem de kapatıcılığı az olmakla birlikte cildinizdeki kusurları ince yapısıyla örterek allık vb. ek ürünlerinizin cildinizde daha uzun süre kalmasını sağlayarak makyaj bazı görevini de üstlenmiş olur. CC kremler, gerekmedikçe ve özel günler haricinde fondötene yer vermek istemeyen, fondötenin kapatıcılığını ve ağırlığını sevmeyenler için büyük bir mucize! Gün ışığında cildinizi sağlıklı gösterebilecek ve cilt tonunuzu eşitleyecek güçte üstelik!

Şimdi sizlere favori CC kremlerimden 2 tanesini önereceğim. Birini daha maliyetli ürünler arasından, diğerini ise daha uygun fiyatlı ürünleri tercih edecekler için uygun fiyatlı ürünler arasından seçtim. Fiyat farkları yüksek olmakla birlikte ikisi de birbirinin muadilidir. :)

Favorilerimden 1.si: ” Clinique CC Cream “ clinique-ccClinique CC Cream’in iki çeşidi mevcut. Ben Superdefense CC Cream’i kullandım ve oldukça memnun kaldım. Cildimde kızarıklık sivilce vb. cilt kusurları yaratmadı. İnce yapısı sayesinde yaz sıcağında dahi gün boyu cildimde kaldı, en önemlisi de gün ışığında bile oldukça doğal bir görünüme kavuşturmasıydı.

SPF 30 içeriğine sahip olması, renkli nemlendiricide yaz ayları için karar kılmak açısından önemli bir faktör. Cildi nemlendirmekle birlikte, cildin daha rahat etmesini sağlıyor. 3 renk tonu mevcut, ben “light” tonunu kullandım ve cildimle bütünleşti diyebilirim. Fiyatının yüksek olması sizi etkilemesin, çünkü hem ürün bunu hakkediyor, hem de az ürün kullanıp geniş alana yayabildiğiniz için ürün uzun bir süre gidiyor. Tavsiye ederim. :)

İkinci favori ürünüm: “Diadermine CC Cream”

DSCN6224

Tek kelimeyle ha-ri-ka! Ürünün fiyatına bakıldığında bu kadar şey vaat etmesi pek inandırıcı gelmiyor evet, fakat bir deneyin derim. Yapısı, kalıcılığı ve cildin renk tonunu eşitlemesi mükemmel diyebilirim. Ürün temiz cilde uygulandığında ve cilde iyice yedirildiğinde harika sonuç veriyor. Ciltte sivilce, kızarıklık vb. cilt tahrişleri yaratmıyor. Eğer kapatıcılığı az, yapısı ince, mat bitişli ferah görünüm veren bir renkli nemlendirici arıyorsanız mutlaka denemelisiniz. :)

CC kremlerle gününüzü en hafif şekilde kontrol altına alabilirsiniz, herkese mutlu günler! :)

4 YORUM

  1. Nazlı Hanımcığım, Diadermine CC kremini bende uzun süredir kullanıyorum. Oldukça memnunum. Çok haklısınız.

    • Merhaba Nazlı Hanım, yazınızı dikkatle okudum ve ben de kullanmaya karar verdim. 1 ay sonra ki fark için tekrar yazacağım. Umarım sonuç mikemmel olur. Teşekkür ederim :)

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here