Anasayfa Moda Elbiseler Güçlü ve Seksi: Marsala Rengi

Güçlü ve Seksi: Marsala Rengi

Şarap Rengine Ne Dersiniz?

924
0
PAYLAŞ

2015’in bahar günlerini yaşadığımız bugünlerde yılın rengine ‘Merhaba’ deme zamanı da geldi. Pantone (Renk Enstitüsü) her yıl merakla beklediğimiz açıklamayı yaptı ve bu yılın rengini açıkladı. Bu yıl ilham rengimiz kırmızının enerjisinden ve toprak tonlarının asil duruşundan ilham alan Marsala oldu.

Marsala adını İtalya’nın aynı adı taşıyan bölgesi Marsala’da üretilen şaraplardan alıyor.

Bu renk tonu bütünleştirici, zarif, güçlü ve ağırlığı olan bir renk olması ile dikkat çekiyor.

Marsala’yı günlük kombinlerinize uyarlarken en büyük destekçilerimiz siyah, krem ve mat gri tonları olacak. Özellikle kış aylarına çok yakışacak bu renk, yaz aylarında ise moda dünyasını daha da ısıtacak.

Bu renk neredeyse herkese yakışıyor.Kırmızı halıda son zamanlarda Marsala rengi göze çarpıyor. 

Açıkçası GÜÇLÜ ve SEKSİ bir renk bence. :)

Etkileyici bir görünüme sahip olan rengi tırnaklarda, dudaklarda ve allık gölgelerinde büyüleyici bir stil yakalayabilirsiniz. 

Marsala rengi elbiseleri kolayca akşam yemeğinde veya partide göz alıcı alternatif( hep kenarda beklettiğimiz siyah elbiseler yerine) olarak düşünebileceğiniz muazzam bir renk.

Stiliniz için ilham alacağınız bazı gece elbiselerini sizler için not ettim. :)

2015 modası marsala rengi gece elbiseleri
Marsala Rengi Elbiseler
2015 modası marsala rengi gece elbiseleri
2015 Marsala Rengi Elbise Modelleri

2015 modası marsala rengi gece elbiseleri 2015 modası marsala rengi gece elbiseleri2015 modası marsala rengi gece elbiseleri2015 modası marsala rengi gece elbiseleri2015 modası marsala rengi gece elbiseleri2015 modası marsala rengi gece elbiseleri2015 modası marsala rengi gece elbiseleri2015 modası marsala rengi gece elbiseleri2015 modası marsala rengi gece elbiseleri2015 modası marsala rengi gece elbiseleri

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here