Anasayfa Moda Çantalar Geri Dönüşüm Muhteşem Olacak: Sırt Çantaları

Geri Dönüşüm Muhteşem Olacak: Sırt Çantaları

1238
0
PAYLAŞ

Okul yıllarında olmazsa olmazlarımızdan olan sırt çantalarımızla lisenin bitişiyle vedalaşmış, her birini rafa kaldırmıştık…

Geçen sezon ise yeniden dönüşünü kutladı sırt çantaları farklı renk, desen ve materyal seçenekleriyle. Artık onlar sadece öğrencilerin değil moda takipçilerinin de olmazsa olmazları arasında yer almaya aday aksesuarlardandı.

sırt çantası 7 Bu sezon ise sırt çantası çılgınlığı daha sağlam adımlarla yoluna devam ediyor. Daha şık olarak nitelendirebileceğimiz deri ve zincir detaylardan oluşanlarının yanı sıra, daha eğlenceli ve sportif olan rengarenk, oryantal, modern ya da vintage dokunuşlarla tasarlanmış bu çantalar stil sahibi kadınlar tarafından günlük kıyafetleriyle kolayca kombinlenebildikleri gibi onları fark edilebilir de kılıyor.

Bunun yanı sıra alışmış olduğumuz minik el çantalarımızın yerini almaya aday bu pratik çantalar geniş hacimleriyle eskisinden çok daha fazla eşyayı kolaylıkla taşımamız için bize fırsat sunuyor. Böylece özellikle üniversite öğrencilerinin ve çalışan kadınların vazgeçilmezleri arasında yer almaya aday gibi duruyor.

sırt çantası 9

Siz de yeni sezona, herkesten önce, kendinize uygun model ve tarzda bir sırt çantası edinerek başlayabilir, en basit kombinleri bile bu çanta ile fark edilebilir kılabilirsiniz. Unutmayın aksesuarlar önemlidir ve seçmiş olduğunuz çanta tarzı size bir anda modern, vintage ya da bohem bir görünüş kazandırabilecektir!

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here