Anasayfa Moda Aksesuarlar Fularlarınızı Nasıl Kullanmak İstersiniz?

Fularlarınızı Nasıl Kullanmak İstersiniz?

2611
0
PAYLAŞ

Eskinden beri çokça gördüğüm bir aksesuar fular. Uzun ve ya kısa rengarenk ve ya tek renk olan bu Fularlar günlük yaşamımızda sıkça kullanabileceğimiz bir parça. Maskülen ya da feminen tarzlarda, spor ya da şık kombinlerde farklı yerlere bağlayarak bambaşka birer tarz yapabilirsiniz. Fular nasıl kullanılır denirse normal olarak akla ilk önce boyuna takmak gelebilir. Ama boyuna takmak dışında; bileğe, başa, çantaya veya kemer yerine takarak kullanılabilir.
image image image image

Boyunda kullanmak;
Eğer boyunuz kısa ise fuları giydiğiniz buzun hizasında yani kalçanın biraz üstünde uzun bir şekilde bağlıyabilirsiniz. Veya
boyun kısmınız kısa ve göğüs kısmınız geniş ise kıyafetinizle aynı tonlarda olan fularları seçmelisiniz.

image image image image

Başta kullanmak;
Seksenlerden bu yıla hediye edilmiş olan bu modeli de kullanmanın çok çeşiti var.
İsterseniz kafanızdan ensenize, isterseniz çenenize. Yani eğer daha salaş bir görünüme sahip olmak istiyorsanız ensenizden öne doğru bağlayabilirsiniz. Bu daha bohem bir hava sağlar. Ve ya çenenizin altından da hafif bir düğüm ile bağlayabilirsiniz.

image image image

 

Bilekte kullanmak;
El bileğinize hatta ayak bileğinize bile bağlayabilirsiniz. Bunun amacı konbininizi canlandırmaktır.

image

 

Kemer olarak kullanmak;
Benim en çok hoşuma giden bu. Çünkü doğru bir seçim yapılırsa çok hoş şeyler ortaya çıkabiliyor. Mesela kotlarda, yırtık pantolonlarda, şortlarda, paçası katlanmış pantolonlarda çok güzel duruyor. Ama unutulmaması gereken birşey var. Üstünüze giydiyniz parçalar da çok önemli!!!

image image image image

 

Çantalarda kullanmak;
Çantanızın sapına veya uygun bir yerinde kullanabilirsiniz. Çantanıza ve o günkü kombininize uygun bir fular takabilirsiniz.

Örgü Fularlar da çok gösterişli ve hoş onları da tercih edebilirsiniz.Bence flurlar ile doğru kombin yaparsanız çok hoş parçalar ortaya çıkarabilirsiniz.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here