Anasayfa Moda Aksesuarlar Fedora ve Cowboy Şapkalarıyla Tarzınıza Tarz Katın!

Fedora ve Cowboy Şapkalarıyla Tarzınıza Tarz Katın!

Tarzınıza tarz katan bir şeye mi ihtiyacınız var? Fedora ve Cowboy şapkaylarıyla bütünleşin!

1135
0
PAYLAŞ

Bu sene önceki senelere göre aslında her zaman defilelerde ve kataloglarda yer alan Fedora ile Cowboy şapkaların artık şehirlere de indiğini görmeye başladık. Önceden çoğunluğun cesaret edip bere dışında farklı tarz şapkalar taktığına bu kadar rastlamıyorduk ama bayanlarımız artık bu cesareti kırmaya başladılar. Üstelik hem günlük hem şık kombinlere uyum sağlayan bu şapkalar için hala yeriniz yoksa en kısa zamanda dolabınızda yer açmalısınız.

Fedoracowboyşapka (5)

Fedora yani büyük kesimin bildiği ismiyle fötr ve kovboy şapkaları tarzını 5 adım öteye taşıyabiliyor,klasik bir gömlek ve jean ile bile uyum sağlayabilen bu şapkaları kombinlemek üstelik çok kolay!

Fedoracowboyşapka (4)

Gene bu sene sıkça gördüğümüz uzun şallar ve kürklerle kombinine rastlıyoruz , bir çok markada bu şapkalardan bulmak mümkün H&M , Mango , Bershka gibi… Fiyatları markasına göre değişiklik gösteriyor.

Paris Street Style Fashion.

Hem günülk casual bir tarz yaratan hem de şık bir görünüme aynı ayna kavuşmanızı sağlayan bu şapkalar için hala geç kalmış sayılmazsınız,dolabınız için yer ayarlamasını yapmaya başlayın!

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here