Anasayfa Blog Evlilik Teklifiniz Nasıl Olmalı?

Evlilik Teklifiniz Nasıl Olmalı?

171
0
PAYLAŞ

Evlilik; kişinin hayatındaki, en zor kararlarından biri sanırım. Hele de bir bayan için…

Peki evlilik teklifi? Bu da; her bayanın görüştüğü ve gerçek bir birliktelik kurmayı düşündüğü kişiden, gelen en güzel teklifdir aslında. Etrafınızdakiler ‘Nasıl oldu anlatsana?’ diye sorduğunda, gözlerimizin içinin parladığı ve o günü tekrar yaşıyormuşcasına anlattığımız, en güzel hatıramızdır.. :)

Aslında, çok da hassastır bu teklif. Çünkü buna, gerçekten hazır olmamız gerekir. Bizim için uygun zaman değil ise, kabul etmeye biliyoruz.. :(

Eğer, bellli bir süredir,  görüşüyor ve evliliği düşünüyorsanız, mutlaka aklınız dan geçen ve hayalini kurduğunuz evlilik teklifleri vardır. Hatta romantik bir film izlerken, esas oğlan esas kıza teklif ettiğin de, kendinizi o kızın yerine koyduğunuzu söyleyebilirim. Ve kendiniz; ‘Nasıl bir evlenme teklifi ile karşılaşacağım acaba!’ diye, çok kere düşünmüşsünüzdür.

Şimdilerde ise; bunu meslek haline getirmiş, ve gerçekten üzerinde düşünen ve karşınızdaki insanın, size en güzel teklifi yapması için, uğraşan insanlar var.

Hatta kesenin ağzını biraz açtığın da, hayallerinizdeki gibi, bir evlilik teklifini ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Öncelikle bunun için uğraşan insanları, gerçekten tebrik ediyor ve alkışlıyorum ..
Kimine göre sade ve kimine göre de, şaşalı olmalıdır.

Her bayan için farklıdır. Mesela boğaz manzaralı bir mekan da mı, yada sahil de baş başa mı? Veya sinema da size hazırladığı film ile mi?  yada izlemeye gittiğiniz gösteri de size yunuslarla teklif etmesi mi?.. Bu liste devam eder böyle. Teklifler de kişiye özeldir ve zaten özel olduğu zaman güzeldir ve sizi etkiler.

Şimdi size, Yerli ve Yabancı Evlilik tekliflerine örnekler paylaşacağım.. Öncelikle bunlara bakması gereken kişi sizsiniz tabi ki, siz gördükten sonra, zaten bir şekilde karşınızdaki insana belli edersiniz.. :)

Hangisini tercih ederdiniz?

Her zaman önce size saygı duyup anlayacak, sonrada en içten haliyle sevebilecek, kişilerle karşılaşmanız dileğiyle…

Sevgiyle kalın!

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here