Anasayfa Dekorasyon Eviniz Sonbahara Hazır mı?

Eviniz Sonbahara Hazır mı?

465
0
PAYLAŞ

Merhaba! Uzun bir aradan sonra bu kez dekorasyon ile karşınızdayım! Ege ve Akdeniz kıyılarında yaz hala etkinliğini sürdürüyor, fakat bayramın hemen ardından sonbahar kendini hissetirecek gibi. Havaların soğuması belki de farklı giyinmemize neden oluyor, fakat evinizin de sonbahara ayak uyduracak şekilde giyinmesini göz önünde bulunduruyor musunuz?

Kendi evimde ağırlıklı yazın beyaz, turkuvaz ve mavi olan dekor renklerinin yerini sonbaharın kahve, pas ve mor tonları alır. Sonbaharın gelmesiyle iç mekanıma kadife yastık kılıfları, soğuk akşamlar için koltuğa atılmış hafif battaniyeler ve her akşam yakılan mumlar özellikle salon dekoruma dahil edilir. Sadece bu tür bir kaç ufak değişiklik ile siz de evinizi sonbahara hazırlayabilirisiniz.

724fall4 724fall5 724fall1 724fall6

Evinizin giriş holu masasına, salon orta sehpasına, ya da yemek masasına mumlarla birlikte yerleştireceğiniz bir kaç ağaç dalı veya kozalağı, mısır taneleri ya da balkabağı, veya nar, ayva gibi mevsim hasatlarından dekor ve süsler yaratarak sonbaharı evinize getirebilirsiniz.  Alışık olduğumuz yaz mevsiminin kokularının da sonbaharda değiştiğini unutmayın: yasemin kokuları yerini tarçın kokularına bırkır bu geçiş döneminde…

724fall7 724fall8 724fall9 724fall12Son olarak da evinizin ana kapısını süsleyecek, yeya balkon, teras ya da bahçenize asabilecğiniz bir çelenk ya da süsü unutmayın.

724fall10 724fall11Yazın şu son günlerini yaşarken, yeni mevsimi karşılamak için sizinle bir kaç fikir paylaştım. Tarçınla süslenmiş bir mum ya da değişik boylarda bir kaç balkabağı ev dekorunuza çok güzel bir sonbahar esintisi katacağından eminim. Şimdiden sizlere kolay gelsin!

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here