Anasayfa Dekorasyon Endüstriyel Tasarım “Mutfakta”

Endüstriyel Tasarım “Mutfakta”

1178
7
PAYLAŞ

Tasarım; Latince, ‘Desing’ kelimesinden türemiştir. Tasarım,
hayatımıza girdiğinden bu yana, her alanda büyük değişiklik olmuştur. Kıyafetlerden, ayakkabı ve çantalara.. Yemeklerden, mutfak ürünlerine.. Evlerimizden, arabalarımıza,  Teknolojik bütün ürünlere.

Hatta yazı yazdığımız kalem den tutun, elimiz de tuttuğumuz plastik su şişesine kadar her şey, tasarımcının önce hayal gücünden kağıda, sonrada üretiminden bizlere ulaşan ürünlerdir.

Bazısı sade ve şık, bazısı çok ilginç, bazısı sıra dışı, bazısı da alabildiğine çılgın ürünler, hemen hemen her gün, bir yerde karşımıza çıkıyor.. Bunlar her ne kadar, görsellik ve estetik  olarak bize hitap etse de, kullanım olarak da hayatımız da çok büyük kolaylıklar sağlıyor. Bunun adına, edüstriyel tasarım diyoruz.

Mutfak, evimiz de mutlaka uğrayacağımız, özellikle ev hanımlarının, en çok vakit geçirdiği yerdir. Bu yazımda da; birbirinden güzel, özellikle bayanların hoşuna gidecek tasarımları sizlerle paylaşıyorum..

Hepsine güzelce inceleyip baktıktan sonra, yorumlarınızı da esirgemeyin!

Sevgiyle kalın… :)

PAYLAŞ
Önceki yazıDeri Kullanabilme Sanatı
Sonraki yazıKilo Vermek İçin Bu Yiyeceklerden Uzak Durun
Betul Demirci
2004'den bu yana; 10'dan fazla kurs dan eğitim almış, Giyim üzerine eğitimine, 6 yıl ayırmış ve bu alanda Houte Couture de dahil eğitimini bitirmiştir. Şimdi kendi işini kurmaya çalışırken bir yandan Özel tasarımlar hazırlayan Kendi halinde biri.. :) Ve Çizip tasarlayan, dikip giyen. Tasarım, moda ve fotoğraf tutkunu, Sade bir insan..:)

7 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here