PAYLAŞ
Patponlar'ın Ürünleri.

Herkese Merhaba  :)

İlk yazımda sizlere 2015’in trendi ve 2016 modasına da damga vurmaya hazır olan minik ama etkili bir aksesuardan bahsedeceğim. Aslında anahtarlık olarak satışa sunulan bu minik aksesuarları biz kadınlar dayanamayıp çanta ve ayakkabımızın bir kenarına iliştiriverdik. :) Şimdi herkesin gözünde canlanan bu aksesuarı açıklayabilirim. Kürk Ponponlar.. !

Patponlar'ın Ürünü.
Patponlar’ın Ürünü.

Kadınlara vazgeçilmez aksesuarınız ne diye sorsanız çoğundan -buna ben de dahilim :)- çanta ve ayakkabı cevabı alırsınız. Bu aksesuarları güzelleştiren bir başka aksesuar da kürk ponponlar.

İlk olarak severek takip ettiğim blogger Camilo Coelho’da görmüştüm bu ponponları.

Camila Coelho Seçimi.
Camila Coelho Seçimi.

Daha sonra ülkemizin bana göre en başarılı bloggerı Buse Terim’de gördüm. Buse Terim kendi youtube kanalında ‘Ağustos Favorilerim’ adlı vlogunda da kendi kürk ponponlarına yer verdi.

Buse Terim'in Seçimi.
Buse Terim’in Seçimi.

Sizin için küçük bir araştırma yaptım ve bu şirin mi şirin aksesuarları nerelerden hangi fiyata temin edebileceğinizi öğrendim.

İlk olarak Beymen mağazalarında ‘Furremy’ adıyla satılan kürk ponponları 220 tl civarı -bence gereksiz- bir meblağ ile satın alabilirsiniz.

Beymen Furremy.
Beymen Furremy.

Ama ‘Bir aksesuara bu kadar para verilir mi?’ diyenlerdenseniz o zaman instagramda satış yapan ‘Patponlar’ adlı sayfayı mutlaka ziyaret edin derim. Patponlar’ın satışını yaptığı kürk ponponların boyut ve fiyatları ise şöyle; küçük boy 35, orta boy 40 ve büyük boy 45 tl. Ayrıca size özel olsun istiyorsanız 5 tl karşılığında zincirli harf de eklettitebilirsiniz. Seçim sizin.

Patponlar'ın Ürünleri.
Patponlar’ın Ürünleri.

Ama aksesuarın gücünü görmek ve göstermek adına bu rengarenk kürk ponponlardan aksesuar çekmecenizde mutlaka bulundurun. Kombinleri nasıl yapacağınız ise sizin zevkinize kalmış.

Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle.. Bol aksesuarlı günleriniz olsun.. :)

Not: En masum dostlarımızı düşünelim ve lütfen gerçek kürk ponpon almaktan sakınalım.

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here