Anasayfa Moda Kombinler En Rahat Staj Kombinleri

En Rahat Staj Kombinleri

2750
2
PAYLAŞ

Belkide yeni dönemde staja başlayacaksınız. Hem üniversite Hem de stajı bir arada yürütmeye çalışacaksınız. Fakat alıştığınız bir tarz var. Tarzınızı ve rahatlığınızı bırakmak, iş dünyasının giyim tarzına ayak uydurmak sizin için çok da kolay olmayabilir. Kendi adıma söylemeliyim ki, benim için hiç kolay değildi :)  Her sabah süslenmek, topuklu ayakkabı giymek, saçlarımı belirli bir şekle sokmak..

Oysaki okul günlerinde ne kadar da rahatız. Kot pantolonumuzun üzerine bulduğumuz bir t-shirt’ü rahatlıkla giyip derse gidebiliyoruz. İşte bu yüzden, yani kendi rahatlığından da vazgeçmekte zorlananlar için hem rahat hemde şık görünümlü bir kaç kombini sizlerle paylaşmak istedim :)

Dolabınızda mevcut olan kot pantolonlarınızın yada eteklerinizin üzerine rahatlıkla bulabileceğiniz bluz, gömlek yada t-shirtlerle eğer kış aylarında staj yapıyorsanız topuklu çizmelerle, daha sıcak havalar da stiletto ayakkabılarla muhteşem uyum sağlayan bir kaç kombin!

Dar paça pantolonların üzerine giyilen uzun salaş kazaklar özellikle ilk tercihimdi. Ya da dar bir ceketin üzerinden boynunuza dolanmış bir küçük fular.. Giyim tarzınıza ayrı bir hava kattığı kesin ;)

 

staj2

staj3staj10 staj12 staj13

staj4 staj5 staj6 staj7

Nordstrom Fall Outfit
staj1staj9

staj11

2 YORUM

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here