Anasayfa Ünlüler En Güzel Hamileler

En Güzel Hamileler

1962
0
PAYLAŞ

Kimi top model, kimi Hollywood yıldızı, kimi dünyaca ünlü bir şarkıcı… Onlar gösteri dünyasının güzel anneleri. Sahnede ne kadar parlıyorlarsa hamilelikleriyle de göz kamaştıran bu yıldızları bir de biz ele alalım.

BLAKE LIVELY

güzel-hamile-12014 yılının son aylarında hamileliğiyle adından söz ettiren Lively 27 yaşında ve ilk çocuğunu dünyaya getirdi. Belki de hamileliğin en çok yakıştığı ünlülerden biri olan Gossip Girl yıldızı sizce de kusursuz görünmüyor mu?

ADRIANA LIMA

güzel-hamile-3Dünyaca ünlü top modellerle devam ediyoruz. 33 yaşındaki Lima iki kız annesi. Fiziğiyle ön planda olan ve dünyadaki en güzel kadınlar arasında yer alan Lima’nın hamileliği de podyumda olduğu kadar çekici.

DOUTZEN KROES

2014 Delete Blood Cancer Gala Honoring Evan Sohn And The Sohn Conference Foundation - ArrivalsDünyaca ünlü top modellerden Kroes 30 yaşında ve 2.çocuğunu yeni kucağına aldı.

MIRANDA KERR

güzel-hamile-4Miranda Kerr denince akla kuşkusuz bebeksi suratı ve güzel fiziği gelir. 31 yaşındaki Kerr, hamileliğin en çok yakıştığı modellerden.

ALESSANDRA AMBROSIO

Adsız

 

33 yaşındaki Ambrosio, yüksek topuklu ayakkabılarıyla hamileyken güzelliğinden taviz vermeyenlerden.

SHAKIRA

 

Shakira holds her bare baby bump [USA ONLY]Dünyanın en seksi şarkıcılarından olan Shakira şu sıralar 2. bebeğini kucağına aldı. Müthiş dansları ve şovlarıyla adından söz ettiren Shakira, hamileliğiyle de çok koşuldu. Güzel yıldız 38 yaşında.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here