Anasayfa Moda Ayakkabılar En ‘Cool’ Ayakkabılar

En ‘Cool’ Ayakkabılar

2543
0
PAYLAŞ

Artık devir değişti eskiden sadece topuklu ayakkabılarla şık ve farklı görünme şansımız varken şimdi özellikle de bu sezon ortaya çıkan muhteşem spor ayakkabılarla hem rahat hem şık hem de tarzız :)

Gerçekten birbirinden güzel spor ayakkabılar ve sneaker’sler görüyoruz. Sadece bakıp geçmek gerçekten mümkün değil.Özelikle markaların sanatçılarla işbirliği içerisine girip tasarladığı o muhteşem modeller..

Ve modeller aynı hızla gelmeye devam edecek 2016 kışında da yazında da sık sık görmeye devam edeceğimizden emin olabilirsiniz.Tabi ki bu ayakkabıları bu kadar yayılmasının sebebi de unısex olması hem erkek hem bayanların rahatlıkla giyebileceği birbirinden şık tasarımlar görüyoruz. İster şık bir kombininizin altına ister gece kombininizin altına rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller mevcut özellikle erkekler bu konuda fazlaca rahat olabilirler, takım elbisenin altına giyilen o adidaslar o nikelar inanın çok fazla cool gözükecektir.

Bu sezon çok fazla model çıktığından bahsettik ; Özellikle Adidas birbirinden farklı sanatçıyla tasarladığı seriler çok sık kullanılıyor ve kullanılmaya devam edecek. Başta Pharrel Williams’ın Supercolor serisi gerçekten çok güzeller sonrasında Stan Smith, İsabel Marant modelleri de aynı güzellikte. Nike yine airmax’leriyle çok fazla trend, Valentino’nun  o meşhur topuklu ayakkabılarından sonra çıkardığı sneakers’lar da çok fazla seviliyor.Yine ünlülerin ayağında sık sık gördüğümüz superga’lar var o da her geçen gün yeni modeller çıkarmaya devam ediyor özellikle parlak modeller benim favorim.

ADİDAS

adidas_cool

ADİDAS ORIGINALS- İSABEL MARANT

İSABEL MARANT

ADİDAS ORIGINALS SUPERCOLOR-PHARRELL WİLLİAMS

 

spor_ayakkabılar

 

 

 

nıke_beyaz_spor
NIKE AIRMAX

nike_spor_ayakkabı

nıke_çiçekli_spornude_nıke_spor

VALENTİNO

vaentino _cool_aykkabı

 

superga_sneakers

new_balance_metal

New York Fashionweek SS2016, day 4
New York Fashionweek SS2016, day 4

ccol_tarz_spor

 

tasarım_sneakers

 

images (3)
JOSHUA SANDERS

images (4)

 

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here